Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hazudik vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu akivel már 1 párszor jártam mert mindig egymásba szerttünk..és most szilveszterkor ott aludtam náluk mert a barátnőm a srác huga ..nah de az a lényeg hogy szilveszter után be voltunk 1 kicsit rugva és a fiu hazakisért minket és ő még visszament a buliba de 1 órára már jött is vissza de miután megjött be volt rugva de ő ha iszik ..igazat mond és bevallotta hogy még midig engem szeret és nem tud elfeljteni mindig is engemn szertett és arról akart meg győzni hogy járjunk megint ..én erre nem et mondtam de közbe szeretem..nagyon még mindig és reggel mintha nem történt volna semmi úgy csinált de utalt rá hogy milyen jó volt az este meg hogy ami utána történt mivel csókolóztunk utána de végülis elhajtottam és utána a hugának azt monta hogy ő ilyenre nem emlékszik hogy szerelmett vallott nekem meg ilyesmi ..szóval nem tudom hogy mit csináljak ..hazudik vagy nem ??:O és hogy ujra kezdjem vele vagy nem..?? DE nagyon szeretem és 1 álom pasi de nem tudom h érdemes e előröl kezdeni??
2011. jan. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg elfelejtette, de szerintem igazat mondott abban h még mindig szeret és ha teis szereted akkor beszélnetek kéne erröl.
2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elfelejtette én nem úgy láttam meg úgy is beszélt..jah és van most 1 csaj neki de őt nem szereti és csak jár vele és szkítani akar vele mert igazából utánam áhítozik..azt mondta nekem..
2011. jan. 6. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

hát akk ez a dolog nem is kérdéses.

Ha ugy érzed h megéri ujrakezdeni akk próbáljátok meg még1x.:)

2011. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de már vagy 4-5-ször is ujra kezdtük
2011. jan. 6. 22:19
 5/6 anonim válasza:
Hát spanom is mindenkinek szerelmet vall ha bevan kicsit rúgva :D én pl mindenkivel smárolok meg... mindenkinél mársként jelentkezik:D
2011. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
.am..hogy meg értsétek hogy mit érzek lécci a ZZ-től a még mindig-et halgassátok meg--mivel a fiu aki mondta ezeket a dolgokat ugan ezt mondta csak más szavkkal!! és mikor először rá találtam erre a számra elbőgtem magam mert tiszta Dezsávű volt!
2011. jan. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!