Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác helyes okos, normális, csendes de nagyon bulizós! Ismerkedünk, tegnap találkoztunk ma is fogom! Csók az volt közöttünk, tegnap este meg benyögi hogy nem megyek ma fel hozzá a koliba?? Teljesen olyan érzésem volt mint aki csak azt akarna, bár lehet hogy tévedek.Volt neki nem rég egy barátnője, 3 hete lett vége, de ez is egy történet, lényegtelen a csaj átvágta. 2hónapig voltak együtt, le sem feküdtek stb és várt rá, szerette szóval lehet tök ártatlan dolog de én félek.Irjátok le a véleményeteket, normálisan, ehhez kapcsolódva!
2013. jan. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
miért törekszel a szamár szerepére egy kapcsolatban?
2013. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálkozik. ha túl könnyen haladtok előre, a szex kerül előtérbe, mert azt hiszi, könnyen kapható vagy.
2013. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Téged a második randin le akar fektetni, az előző barátnőjével 2 hónap alatt nem volt semmi. Csak én érzem, hogy itt a srác kamuzik?

Igen, valószínűleg szexet akar. Az, hogy "csak szexet", azt nem tudom, de ha hosszabb kapcsolatban gondolkodik, akkor nem akarna a második randin megdönteni. Legalábbis a többség nem erre menne ennyire a kapcsolat elején.

2013. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, elég érdekes. nem tudom, hogy én mit csinálnék. szerintem felmennék hozzá, és ha tényleg meg akarna dönteni, lelépnék.
2013. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!