Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 2 hónapja szakítottunk, és nagyon hiányzik. Azóta volt 1 másik pasim, vele nem voltam boldog, viszont nagyon féltékennyé tettem a srácot. Ezzel a fiuval már szakítottunk, mert ő az előző barátnőjét azerette, és én is szintén az exemet szeretem.

Szoval most beszélünk, meg járna is velem, azt mondta. De mostanába alíg beszélünk, mindig amikor ráírok, akkor köszön el. Ilyen már kétszer volt. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes ilyenkor. Ne írjak neki? Hagyjam, hogy ő keressen? segítsetek!


2013. jan. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 15 évesek lehettek.


De ha ki akarsz tűnni a korosztályodból akkor telefont fogsz használni, de nem netezni vele hanem telefonálni mint régen! és hívd őt fel!

2013. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14 vagyok.:)

De sajnos nincs telefonja, mert beleejtette a Domestosba.:Ss

2013. jan. 22. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
akkora domestosos doboz nincs amibe egy telefon beleférne vagyis én még nem láttam. de szerintem hazudik a kis cukifiú
2013. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a srác is vissza akar kapni, akkor az ő dolga, hogy keressen.

Másrészt pedig: beleejtette a Domestosba, ezen jót röhögtem :DDD

2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!