Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe már 2 éve szerelmes vagyok. A nyárvégén elég mélyen végig beszélgettünk egy éjszakát, mondta, hogy azt hallotta hogy én bele vagyok zúgva. Én akkor nem tudom hogy miért, de le tagadtam, és azt mondtam neki, hogy már nem, az már elmúlt. De igazából sosem felejtettem el, még mindig szeretem Őt, de eddig nem mertem neki elmondani ezt. Ő az a lány, akiért úgy érzem bármit megtennék.

Segítsetek, mit csináljak?

16/F

16/L



2013. jan. 22. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Lehet neki is bejössz, ha már rákérdezett.
2013. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De megis hogy? Mit nem tudom mit mondjak! Elég bátortalan vagyok ilyen terén! :/
2013. jan. 22. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
És ő szeret téged?
2013. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, erről nem beszéltünk! A beszélgetésnek az a része véget ért mikor azt mondtam, hogy "igen tényleg beléd voltam esve, de ha elmúlni nem is fog sosem ez az érzés (mert hogy akit egyszer igazán szerettél, felè mindig többet fogsz érezni mint barátság) de elhalványult már"

És ez volt az amit nem kellett volna mondanom, de neki akkor éppen egy másik srác tetszett, én meg beparáztam. :/

2013. jan. 22. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani csak hivd el randizni, ha igent mondd tetszel neki aztán még egy randi meg mégegy és ott is van a kapcsolat
2013. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért is nem merem elhívni randira, mert félek, hogy ha esetleg nemet mond, arra rámenne a barátságunk is! :/
2013. jan. 23. 06:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért hozta fel a kettőtök témáját akkor, mert ő esetleg többet érez. Erre még nem gondoltál? :)
2013. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán jutott eddig eszembe. :/ de félek elmondani, mert nagyon féltem a barátságunkat! :/
2013. jan. 23. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

1. ha belé vagy esve akkor az nem barátság..

2. aki mer az nyer.. ha meg sem próbálod elhívni akkor már rég vesztettél vele kapcsolatban..

+ ne egyből nyögd ki neki hogy 'szeretlek' hanem csak szépen lassan.. pl mosolyogj rá sokat, tartsd a szemkontaktust, érintsd meg stb..

2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

te vagy az máté ??


najó csak vicc volt sztem mond meg neki minél hamarabb:)

2013. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!