Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a tujajdonságokat tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tujajdonságokat tetszenek egy lányban?

Figyelt kérdés
Hosszú világos haj, telt ajkak, sűrű szempilla, vékony testalkat hátránya, hogy alacsony. Belsőleg kedves, vidám természet, inteligens, de kicsit túlbugó és folyton mozogna.
2013. jan. 23. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valami sport azért nem ártana. Stresszoldónak minimum!
2013. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem? Én nem stresszelek, és sportolok is de ott nem tetszik senki, de azért kössz a jótanácsot
2013. jan. 23. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja... ok. Én nem bírok egyfolytában tanulni, de akkor úgy látszik, hogy te se... :)
2013. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kell valami ami megtöri a szürke hétköznapokat, mostanában az életem a sport, barátok, tanulás, gondoltam rá, hogy kéne egy fiú is, csak hát nem mindegy, hogy milyen, mondjuk jobb egyedül lenni, mint egy boldogtalan kapcsolatban.
2013. jan. 23. 23:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel! 26/L
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most mindjárt vége a vizsgaidőszaknak, úgyhogy gondolom lesz időd kicsit kimozdulni, ismerkedni. Tervezzetek valamit a barátaiddal! ;)
2013. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én az Érmelléki Kuglófember vagyok és pont az ilyen lányokra vadászom. Nincs kedved talizni az erdő szélén? Na jó csak vicc volt az Érmelléki Kuglófember nem PEDOFIL!!!!!
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!