Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mire szavaz? És én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mire szavaz? És én mit tegyek, hogy ne kattogjak ezen?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyokAz előző barátom az exével lépett le, ésm int kiderült 1éven át csak pótlék voltam neki, hogy tudjon felejteni,persze én meg belezúgtam, és szakításkor nagyon összetörtem.

Most ismét randizgatok egy sráccal, kedves, aranyos, figyelmes, csak kicsit távol lakik tőlem, de így is megoldja a találkákat, viszont nem tudok semmit az előző kapcsolatáról, hogy mikor ért véget, meddig tartott, stb stb.

Azon kattogok, hogy vajon tényleg bejövök-e neki, és szeretne velem lenni, vagy netán ő is csak pótlékként néz rám, és esetleg felejteni akar.


Ki mire szavaz? Jobb ha az ember nem tud a párja előző kapcsolatáról, vagy jobb ha mindent tud (meddig tartott, kivel, miért lett vége stb?)

Persze nem akarok rákérdezni, de félek a csalódástól egy kicsit, hogy megint úgy fogok járni mint anno.

Ne foglalkozzak ilyen butaságokkal, majd megtudom ha itt lesz az ideje? Vagy kérdezzek rá?


2013. jan. 24. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:

olykor úgy érzem jobb lenne tudnom, hogy mióta nincsen barátnője, ha arra gondolok, hogy csak néhány hónapja egyből görcsbe ugrik a gyomrom, mert félek hogy megint pótlék leszek.

Értitek??? Mit csináljak??

2013. jan. 24. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:

A jó kapcsolat alapja az őszinteség. Szerintem, ha ennyire zavar, akár meg is mérgezheti a dolgot, kivéve (ha akár csak érintőlegesen is) említést teszel a félelmeidről.

Nem ciki ez, tulajdonképpen ha nem túlspilázva adod elő, sőt, azt fogja érezni belőle, hogy fontos vagy neki, fontos a rólad kialakult véleménye, érzelmei.

2013. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éld a jelent vele,ne a multtal foglalkozz:))Miért ne jönnél be neki miért ne lehetne szerelmes beléd?Azon kattogj jól érezzétek együtt magatokat!
2013. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mondjuk jobban belegondolva, az sem esne jól ha a randin az exéről beszélne... bár szerintem ez senkinek sem esne jól.

az előző barátom minden randin az exéről beszélt.... annyira idegesítő volt, lehet már akkor ott kellett volna hagynom :D

Tök gyagyás vagyok, ha beszélnek az exről az a baj hogy "jaj biztos bejön még neki" ha meg nem akkor meg az hogy "jaj biztos titkolózik" :D

2013. jan. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!