Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánja már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja már annyira a szexet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt, az első 6-7 hónapban minden rendben volt, még ő akarta többször, volt, hogy egy nap 4-5 -ször is együtt voltunk, de minden nap egyszer legalább volt kedve hozzá.

Aztán egyszer csak elkezdte kevesebbszer kívánni, már van, hogy kimaradnak napok, és a szex időtartama is rövidült, általában 10-15 perc neki elég amíg elmegy és kész, régen volt, hogy 1-2 órán át is csináltuk, én szeretem a hosszabb szexet kb. 40-50 perc és nem csak az orgazmust hajszolni gyorsan, hanem közel érezni őt magamhoz.Állítása szerint legtöbbször van orgazmusa, ha néha nincs megmondja.Kérdeztem, hogy mi ennek az oka, hogy nem kívánja már annyira és azt mondta, hogy minden kapcsolatban így van, hogy később már nincs annyi szex, viszont én ugyan úgy kívánom őt mint az elején, mert szeretem.

Félek, hogy nem őszinte velem, hiszen régen még ő volt kiakadva, ha nekem nem volt kedvem 1-2 szer.

Mindig azt mondogatja, hogy ma nem lesz szex, és aztán néha még is lesz, egyre jobban elmegy a kedvem a szextől, pedig szeretem őt, zavar, hogy már nem olyan mint régen, nem vágyik rá annyira, biztos, hogy nem csal meg.


2013. jan. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ülj le vele rendesen beszélni..
2013. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mindig azt mondogatja, hogy ma nem lesz szex, és aztán néha még is lesz"


Azért mondogatja, mert aznap már volt része szexben...

2013. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15:57 az nem lehet, mindig együtt vagyunk
2013. jan. 24. 15:58
 4/6 rémuralom ***** válasza:

"minden kapcsolatban így van, hogy később már nincs annyi szex"


Ja. Csak nem mindegy, hogy az a később öt évvel később van, vagy pár hónappal később.

2013. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az a gond, hogy 0-24 együtt vagytok már 1 éve, és megcsömörlött a lány. Kell a mozgástér.
2013. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pont egy éve vagyok a barátommal,ugyanez a helyzet.Lány szemével nézhetem a dolgot és elmondhatom mi a gond.Nincs gond,ugyanúgy szeretem őt mint rég,sőt még jobban.Egy osztyálba járunk és minden nap együtt vagyunk,állandóan ,ez nem baj,de néha fárasztó.Szeretem őt szeretek vele lenni,de néha jobb lenne ,ha 1 hétig nem látnám,aztán jobban is hiányozna és biztos,hogy többet is akarnám a dolgot.Nem kívánom kevésbé,erről szó sincs,és meg sem csalom.Csak kell a tér,hogy érezzem tényleg hiányzik a sex.Egyébként ő is pont ugyanúgy van ,mint te.A férfiaknál úgy néz ki ez nem így működik.:)Ha lehetsőged van rá,nem úgy mint nekünk,hagyj neki egy pár napot egy kis teret,és hidd el utána jobban akarja majd.
2013. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!