Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez mit jelent nálatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez mit jelent nálatok? Lehet még esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
leszólítottam egy csajt a suliban, de elhajtott, és azóta ahányszor csak egy légtérbe kerülünk (folyosó, osztályterem, könyvtár) elkapja a tekintetét rólam, egyszerűen nem mer rámnézni, elfordul, sőt, olyan is volt hogy direkt háttal állt, vagy oldalt, de a haját az arcába söpörte. zavarban van.miért nem mer rámnézni, amúgy félénk csaj, vagy vajon tetszek e neki, de hát akkor miért hajtott el?szerintetek mi lehet ennek az oka, vagy van e még esélyem nála? ti csináltatok már ilyet lányok?
2013. jan. 24. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg zavarban volt, ezért hajtott el, és már megbánta..
2013. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szokták magukat kéretni, de ennyire azért nem. Szerintem kettőtök közös útja ezzel véget ért.

Sory

2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen , legyen igazad:D amúgy szerinted miért bánta meg?
2013. jan. 24. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg épp azért csinálja nehogy ujra oda menj és rákérdezz. Inkább próbál ugy tenni mintha ott sem lenne.

Lépj tovább.

2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát jó, de akkor ha ő hajtott el, akkor miért ő érzi magát azvarban, meg feszélyezve? ezt nem értem
2013. jan. 24. 16:25
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Lehet annyira részegek voltatok, hogy lekapott, és te nem emlékszel rá, ő viszont szégyenli.
2013. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, aki direkt nem néz felém, ha találkozunk, hogy ne kelljen köszönnie. Kötve hiszem,hogy azért, mert bejövök neki :)
2013. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő küld el, még lehet zavarban, mert úgy gondolja, hogy megbántott, és ez neki is kellemetlen.
2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem lehet, hogy nem akart lerázni csak félénk és zavarban volt. Amikor nekem tetszett egy srác egy ideig nem is mertem hozzászólni és ránézni(néha még most sem). Azt tudom, hogy én örülnék az ő helyében, ha újra megkérdeznéd. Amúgy attól is függ, hogy durván vagy csak félénken vagy szelídebben hajtott el.

Sok szerencsét!

2013. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont sajnos csak bemeséled magadnak a dolgot, mert nem akarod elfogadni, hogy a lány elutasított.
2013. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!