Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne esélyem nálatok lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem nálatok lányok párkapcsolatra, ha mostanság ilyen zenéket hallgatok? Kialakítanátok kapcsolatot azok, akiknek nagyon számít a közös zenei ízlés? Kort írjatok.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iJkjtxR5NrA


(: Többfélét is, de mostanság kezd megtetszeni ez a műfaj. :)


Férfi, 24


2013. jan. 2. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem látom az összefüggést a zenei ízlés és az esélyek között... legalább is nem közvetlen összefüggést....
2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nálam nem

19L

2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődés. Utolsó mit hallgatsz?
2013. jan. 2. 14:27
 4/11 Alexandra0908 ***** válasza:
azért jó dolog,ha egy kicsit egyezik a zenei ízlés,de nem ettől függ a kapcsolat. :) 21/L
2013. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm full ilyen zenéket hallgat és feleség,baba is van... ;) pedig a felesége nem ilyen stílusú zenéket hallgat. úgyhogy no para,csak ne döngesd mindig hangosan!
2013. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,és igazából szinte mindent,rock,punk,bármilyen musical zenét,a pop is bejön,de valahogy ezt a műfaj számomra nem zene
2013. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Apró betűs--> többfélét :D


Értem, köszi!

2013. jan. 2. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem a közös zenei ízlés számít, de sokmindent elmond az emberről az hogy mik a kedvenc zenéi. Legalábbis én így gondolom. Az általad linkelt zene egy monoton, üres semmi, millió ugyanilyen van, zenének sem nevezhető igazán. Ebből pedig azt szűröm le hogy totál másképp látod a világot mint én, és ezért esélyed sem lenne.

26L

2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy zenei számból ekkora általánosítást vonsz le? Ez csak egy szám. Nálam meg ezért nem lenne esélyed, mert képes vagy leáltalánosítani ezt az igen komplex kérdéskört egy tapasztalat alapján :)
2013. jan. 2. 14:59
 10/11 anonim válasza:

Nem kifejezetten jön be ez a műfaj,de igazából nincs vele bajom.Engem teljesen hidegen hagyna h a srác milyen zenéket hallgat,csa

k nekem ne kelljen hallgatnom!:D 14/L

2013. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!