Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butch és Femme? Ki kihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butch és Femme? Ki kihez vonzódik?

Figyelt kérdés

A fiúsabb lányok (butch) és a lányos lányok (femme).

Igaz az, hogy a butch párja a femme és fordítva? persze sok olyat látni, hogy femme X femme... de pl két fiús lány is összejöhet? gondolom igen xD erre szeretnék választ kapni, melyik a leggyakoribb, esetleg saját tapasztalatok..

Ja és még az, a butchnak előírás a rövid haj? mert általában így van nem? persze vannak akik ragaszkodnak a hosszú hajhoz, hiszen van hosszú hajú férfi is, nem is egy :D

ha valami nem érthető elnézést. ^^"



2013. jan. 24. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két leszbikus párt ismerek. Mindkettőnél az egyik hölgy fiúsabb, míg a másik lányos. De ettől függetlenül szerintem előfordulhat mind a három eset.
2013. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hé-hé. Semmi nem előírás. Ahogy a butchoknak sem a rövid haj. Nem ezen múlik, hogy ki kivel van, éppen ezért persze, hogy összejöhet két fiús lány is. Az ilyenekben nincsen minta, nincsen előírás, hetero pároknál sem lehet megmondani, hogy akkor a 60 kiló alatti csajok hány kilós pasikkal jönnek össze, a szőke fiúk milyen hajú csajjal, érted?

Éppen ezért nem is kell az ilyet erőltetni, tetszik, aki tetszik. Egyébként jó ez a butch meg femme szöveg, de én az ilyen felcímkézésekben sosem hittem annyira. Kinéz, ahogy kinéz, ha fiús fiús, ha lányos, akkor az, vagy a kettő közötti, és ennyi. Én nem tartom fontosnak, hogy bárkire is ráhúzzam, hogy na, ez most femme vagy butch. Pláne nem, hogy úgy nézzek ki, mint egy "rendes" butch vagy femme.

2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: köszöni jólvan ^^

köszönöm a válaszokat, de még várom a továbbiakat is :D

egyébként, régen voltak a lányos és fiús közti ruhák, azokat hordtam többnyire, ma már csak fiús Vagy lányos van. tehát vagy felveszek egy rongyot ami mindenhol lóg rajtam cicanacival, vagy fiú cucc.. titeket ez nem zavar? egyébként várom a további válaszokat :D

2013. jan. 24. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ki hogy öltözködik :)
2013. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretem a fiús lányokat. Tudom, majd akkor lepontoztok, de ez van. Egyszerűen idegesítenek, mert például az ilyenek miatt kérdezik meg tőlem minden alkalommal, hogy és melyikőtök a fiú? Nincsen ilyen, és ezt nem értik meg.


Mi már 4 éve vagyunk együtt, és mindketten lányosak vagyunk. Annyi férfias vonás van bennünk, hogy ő imádja az autókat, én meg bármit megcsinálok. Pl. két napja csempéztem, ma egy szekrényt fogok megcsinálni. Ennyi.


Egyébként ritkán látni két fiús lányt együtt.

2013. jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy igen, szerintem sem feltétlenül kell címkézni, jelenleg én is inkább átmenet vagyok, de inkább butch, bár a rövid haj nekem nem állna jól, marad a félrövid, na szóval, hogy a kérdésre is válaszoljak, én Budapesten kb. 5-6 leszbi párt láttam (mármint nappal, utcán), és közülük 2 volt butch+femme, és a többség, szóval 3 butch+butch volt, amin én is meglepődtem, de hát ilyen az élet, ilyen a szerelem :) és egyik pár sem volt cukibb, több vagy kevesebb a másiknál :))


szóval mint a svédasztal, azt válogatsz, amit szeretsz :D

2013. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a fiús lányokat.

Elég lányos vagyok, és Csak a hasonlók tetszenek.

2013. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!