Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lelkű az olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelkű az olyan férfi aki a fegyverekhez és a késekhez vonzódik, és betegesen útálja a macskákat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Normális.
2012. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Döglesztő...............


Amúgy nagyon szimpatikus.

2012. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus.
2012. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen természetes.

Én nő vagyok de imádom a fegyvereket a késeket már nem annyira szívlelem.

2012. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Minden rendes embernek van bicskája!

Nekem is.

A macskákat nem utálom, de nem is szeretem.

Jó lelkű vagyok, mások által mondva is...

2012. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha utálja a macskákat, akkor biztos, hogy nem hozzám való. :D
2012. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen normális.
2012. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
79%
Az ilyen 'ember' biztos, hogy aberált. De az is gáz, ha valaki normálisnak tartja. - ha komolyan gondolja...
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Én irtózom a fegyverektől, a macskákat nagyon szeretem. (állatvédő vagyok) szóval remélem a cicákat nem bántja.

Nem szeretem az ilyen embereket.....nem 1 ismerősömet rúgtam már tö*ön mert láttam ha pl. bántott egy állatot.

2012. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KVAZAR válasza:

#7:

Az az abeRRált, aki abból, hogy valaki kedveli a fegyvereket és a késeket, valamint irtózik egy állatfajtól, arra következtet, hogy állatokat kínoz, vagy nem teljesen egészséges.

A fóbiáról talán már hallottál. Ha nem, jobban teszed, ha utánanézel, hisz te is legalább egyben szenvedsz: ez a Hoplofóbia (A lőfegyverektől és lőfegyver-tulajdonosoktól való félelem, azok betiltására, kontrollálására való törekvés, diszfemizmus.) Tán nem felfoghatatlan gondolat, hogy egy személy "betegesen irtózzon a macskáktól" (úgy gondolom az Utálat kifejezés kevésbé találó), esetleg azért mert FÓBIÁJA van. (Macskáktól való félelem: Ailurofóbia).

A lelki világáról pont semmi lényegeset nem mond el, hogy magas esztétikai értékkel is rendelkezni képes iparművészeti alkotásokat kedvel (mert, hogy megannyi ilyen kés, lőfegyver létezik), ahogy az sem, ha kutyaszarról készült fotókat gyűjt és nyalogat. Ez egy ártalmatlan, egészséges, sőt, módfelett hasznos hobbi.

Ettől még lehet állatbarát, imádhatja a kutyákat, nyuszikat, rózsaszín halakat is.

[Semmi bajom a macskákkal, bár nem a kedvenc állatfajtám, de a késeket, gyűjtöm, tisztelem az iparágat, a fegyvereket is szeretem.]

2012. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!