Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valamikor?

Figyelt kérdés

5 évig nagyon jó barátok voltunk egy sráccal,soha nem volt semmi több. Nagyon ritkán találkoztunk,mindketten más suliba jártunk, de minden nap megbeszéltük a napi történéseket, meg nem volt olyan,amit ne osztottunk volna meg egymással.

Olyan volt kissé,mint a másik felem.Néha több mindent megbeszéltem vele, mint a barátnőimmel.

Mindkettőnknek volt kisebb "szerelmi dolgai", de olyan rendes igazi kapcsolata egyikünknek sem. Talán mindig a másik miatt nem akartunk semmi komolyat. Persze nem volt közömbös számomra, ahogy én sem neki,néha célozgatott rá, de csak ennyi volt.

Lassan fél éve együtt van valakivel, akiről korábban azt mondta, hogy soha nem kellene neki.

Olyan hirtelen történt,nem értettem ezt az egész helyzetet. 1-2 hónapig nem is beszélt velem, aztán újra elkezdett keresni,a barátaimtól kérdezte mi van velem, értetlenkedett, hogy miért vagyok "fura" vele.

De hát könyörgöm, mit tehettem volna? Nem nagyon akartam beszélni vele, nem volt miről.Nagyon rosszul esett ez az egész.

Most már kicsit jobb, kevésbé hiányzik, de mindig előkerül valami amiről ő jut eszembe, mintha soha nem múlna el..


Azóta elég nehezen ismerkedem, félek az "újdonságtól."

Miért tűnt el hirtelen?

És meddig tart ez még?



2013. jan. 24. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy beleszeretél az illetö "feledbe"? :) Féltékeny vagy pupák ez az igazság :)
2013. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvan a barátnőjével.

Ha szakítanak, majd keresni fog.

De ne várd meg ezt, ismerkedj, foglald le magad, ne gondolj rá.

2013. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!