Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

Figyelt kérdés
Viszonylag szép vagyok, de a kisugárzásom...azt mondták ,hogy okyan ,mint ha bunkó, egoista lennék . Pedig teljesen más vagyok! Mit tehetnék ?
2013. jan. 25. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:

És igazából nem vagy ilyen?

Amúgy talán ha mosolyogsz néha az segítene.

2013. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*mosolyognál
2013. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy olyan emberekkel vagy körülvéve, akiknek nem tetszik a viselkedésed.


Az ilyeneket le kell szarni, olyan barátokat/haveri társaságot keress, ahol hasonlóan gondolkodnak mint te.

Nem fognak baszogatni és nagyon jó barátságok alakulnak belőle.


Én is egy egoista, viszonylag bunkó ember vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem még a haverjaim is olyanok. Egymást mi nem tartjuk ilyennek, mások lehet, hogy igen... csak tudod a természetünkből adódóan LE SE SZARJUK azt, hogy egy ismeretlen senki mit gondol rólam. Attól, hogy ismerem beszélek vele, "haverok" vagyunk, attól még telibesz.rom a véleményét. A jó haver nem kritizál, és gondolkodás nélkül különbséget tudsz tenni a poénkodás és a cukkoláson. Ha nem tetszik valami, nem szólom le, inkább kerülöm. Attól meg tudnak őrülni. Nem veszed egy kalap alá őt. Le kell sz.rni.

2013. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel kisugárzás nem létezik. Ne legyél bunkó, ennyi!
2013. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj egy kicsit többet.
2013. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Urániummal!
2013. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az egy ami tanulhatatlan, és útánozhatatlan, és ami megmutatja, hogy ki vagy te, a külsőség mögött.


Ha taszítod az embereket-már pedig az írásod alapján nálad ez van-akkor én a helyedben semmi mással nem törődnék mint a belső nagytakarítással.Ugyanis az már komoly probléma, ha ez mutatkozik meg egy embernél. Ezt hívják egyébként szellemi értelemben:rohadásnak-belső rohadásnak.

2013. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a gondolkodásmódja változik az embernek, akkor változik a kisugárzása - ami létezik. Végül is a kisugárzás nem jelent mást, minthogy lesír valakiről, hogy hogyan gondolkodik önmagáról, a többi emberről, a világról.
2013. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak látnak mások, úgy kezelnek, ahogy te tartod magad.
2013. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!