Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne úgy gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne úgy gondoljak rá hogy járni akarok vele, hanem csak mint haverra?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, sok közös van bennünk. Elég sokat gondolok rá, és ha nem beszélünk egy nap akkor már rossz kedvem lesz. Azt mondták hogy szerelmes vagyok, de nem lehetek hiszen a haverom. és nem is akarok kapcsolatot, szerintem még korai lenne.
2013. jan. 25. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért félsz az érzéseidtől? Nem bűn, ha érdekel a másik nem. A te magánügyed, nem kell a szüleid orrára kötni.
2013. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történik.. Nagyon tetszik a haverom, de megpróbálok rá barátként gondolni.. Ugyan úgy nevetek vele mint a többi közelebbi ismerősömmel, viccelődök vele, de megpróbálok nem hozzá érni.. Tehát nem érintem meg soha, mert az csak rossz lenne.. Szerintem te is próbáld meg hogy távol maradsz tőle.. Fél méter baráti távolság
2013. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!