Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smile44 kérdése:

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett egy lány, de valamiért mégsem próbálkoztatok nála?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen én kétszer is!


1) A lánynak 4 éve volt barátja és nem akartam belerondítani a kapcsolatba (mondjuk nem fog már sokáig tartani ettől függetlenül)

2) A lány szép volt, de idővel kiismertem, hogy csak kívülről.

2013. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, négyszer is

1-4: egy lúzer vagyok

2013. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en azt vettem észre hogy ha nem próbálkozol egy lánynál akkor az igazából nem is tetszik neked csak megnézed hmm szépe, de tudat alatt valami nem tetszik rajt én így voltam vele és erre most jöttem rá h van barátnőm mert nála ilyen gond nem volt :)
2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, csak ilyen volt.

Egyikkel az volt a gond,hogy túl messze lakott, 100 kilómétert kellett volna utazni, én meg 5öt sem akarok, annyira unnám az ingázást, annyit egy nő sem ér.

Aztán a másikaknál vagy nem volt rá szituáció, szar volt a közeg, túl sok barom legyeskedett körülötte, van hapija, aki épp nem otthon van sohasem, így nehezen lehet elcsábítani, ezek is mind mind kizáró okok voltak.

Aztán univerzálisan meg a nincs kedvem az elutasíátst hallgatni szituáció, inkább hagyom a francba verzióval nyakonöntve.

2013. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem csak ilyen van. :)


Egy csúnya fiú, aki úgyis esélytelen...

2013. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt.Picit bánom is,hogy akkoriban nem voltam bátrabb.
2013. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt persze!

De é általában leszólítom meg beszélgetünk haladunk is valamerre csak utána ráunok vagy nem tudom....és inkább hagyom a fenébe. Valahogy mindig olyan érzésem kezd lenne az 1.-2. tali után, h kevés vagyok még ha többen is azt mondják, h hülye vagyok....

2013. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fuh... köszönöm szépen ezt a sok választ!! :) látom van itt, aki önbizalomhiányos.. Ne legyél az, nem tudhatod kinek lehetsz igazán értékes.


Nos igen.. Ezt a "bár lettem volna bátrabb" sohajt nem először hallom... :) Nem baj, úgyis lesz másik lehetőség !!


Köszi szépen mindenkinek mégegyszer !! :)

2013. jan. 27. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!