Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim számítógép függő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim számítógép függő. Hogyan szoktathatnám le róla? 18/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha a pucér tested sem szakítja el a figyelmét a géptől, akkor szakíts vele, mert jobban szereti a gépet mint téged...
2013. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szpd le a gép előtt ha rád figyel akkor szeret.
2013. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, mintha te is az volnál, maradj a gép előtt akkor is, amikor ő mást csinálna, majd rájön, milyen érzés.
2013. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről a problémáról. Szervezz olyan programokat, amik miatt fel kell állnia a gép mellől.
2013. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél többször elszakítani a gép mellől. Meg is mondhatod neki, hogy jó lenne, ha többet lenne veled, és kevesebbet ülne a gép előtt. Szakíthatsz is vele emiatt, az a legkönnyebb, minden problémát megold. Lehetsz türelmes is, és fokozatosan döbbented rá különböző praktikákkal. Rajtad múlik.
2013. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
írj nekem és ne foglalkozz a pasiddal :)
2013. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt semmiképp ne csináld, hogy te is inkább gépezel ahelyett, hogy ráfigyelnél! Én is ezt csináltam, de akkor így csak még többet kezdett gépezni :D

Na de mi már nem vagyunk együtt... Szóval keress valami okosabb megoldást...hmm, nem is tudom, talán mi lenne, ha megbeszélnétek? (Én is ezt tettem először, csak sajna nem használt)

21L

2013. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rég rossz ha megakarsz változtatni valakit. Bár csiszolni mindig lehet picit.
2013. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
amikor gépezik, vetkőzz le meztelenre és ugorj fejest az ölébe :D
2013. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Evele123 ***** válasza:
81%
Mindenképpen valami drasztikus megoldást javaslok, pl. öntsd le egy pohár hideg vízzel a barátodat (vagy a számítógépét :-P) és billentsd ki őt ebből a dobozból, ami kockafejűsíti őt. Vagy üsd őt gyomorszájon, esetleg rúgd fejbe, hátha észhez tér. Vagy b...szd ki az ablakon a gépet és magyarázd el, miért tetted. A lényeg, hogy sokkold le!!!
2013. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!