Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen jó emberismerő lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jó emberismerő lennék?

Figyelt kérdés

A múltkor reggel utaztam a buszon, és mellettem beszélt a suliból egy fiú és egy lány. A fiúnak egyébként van barátnője. Szóval, elkezdtem figyelni a lányt, és rögtön az jött le nekem, hogy tuti szerelmes a fiúba, viszont a fiú nem úgy tekint rá. És az egyik szünetben hallom a wc-ben, hogy ugyanaz a lány nyavajgott a barátnőjének arról a fiúról, hogy olyan rossz helyzetben van, mert érez iránta valamit, de neki barátnője van, és hogy mit tegyen?

Szerintetek ez emberfeletti képesség? Mert én mindenkiről kialakítottam már egy képet a suliban, nem szándékosan, csak úgy jönnek a jellemzések, ha még egy szót sem váltottunk is...


2013. jan. 26. 09:50
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
100%
te egy Superman vagy
2013. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egy superman és egy batman keresztezése
2013. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ASOT: Én is erre gondoltam. kösz a megerősítést. ;) De egyébként írásból is kitaláltam már, hogy a barátnőm szerelmes egy fiúba. Amikor rákérdeztem, tagadta, de aztán nemrég bevallotta, hogy tényleg tetszik neki... :)
2013. jan. 26. 09:59
 4/17 ASOT ***** válasza:
100%
és akkor most szakítás?? vagy maradsz vele addig amíg el nem hagy ?
2013. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vicces amikor az ember nem ismeri fel az irónia csöpögését a szavak mögött...

XD

2013. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jól működik a jobb agyféltekéd (komolyan, nem gúnyolódom). Ez vagy szerencsésen alakul így, vagy fejleszthető is. A jobb agyfélteke nagyon jó az intuícióban, a ráérzőképességben.
2013. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5: Hát akkor magadon is nevethetsz, mert én sem komolyan írtam... Akkor nem biggyeztettem volna a mondatom végére egy ;)-t...
2013. jan. 26. 10:07
 8/17 ASOT ***** válasza:
És ha elveszted az erődet mert valaki lenyelet veled egy kis kriptont? akkor mi lesz?
2013. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező akkor én is kérnék egy kis segítséget! az a helyzet hogy a hentesnél a fiúk mindig olyan szép húsokat adnak nekem.. eddig azt hittem hogy csak udvariasak akarnak lenni, de akkor most szerinted ők szerelmesek belém? csak a miheztartás végett kérdem :D köszönöm a válaszod előre is !
2013. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Énis kb. ilyen vagyok, sőt én nemcsak a suliból, hanem bárkit akit látok, vagy akivel beszélek :)

Komolyan :)

2013. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!