Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lennék? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék? (lent)

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátnőm már 8 éve.Állandóan vele alszok,sőt folyamatosan smárolunk és egyszer meg is ujjaztuk egymást.. Azóta folyamatosan erre gondolok és nagyon kívánom.. neki barátja van szóval ő bi,de nekem még barátom se volt pedig 18 vagyok és csak egy fiúra gondoltam még úgy.. leszbikus lennék?:S
2013. jan. 13. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mano99 válasza:
Hát ebben nem tudok segíteni.. :SDe ezt ne szégyeld..!
2013. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pedig nem kürtölöm szét... azért kérdeztem meg itt .. :D
2013. jan. 13. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az vagy! Én szeretem a leszbiket! :) Szerintem ne szégyeld! Ha csaj lennék, tuti biztos, hogy én is leszbi lennék :D Kinek kell az a ronda fasz, igaz? :)
2013. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
sztem igen :/
2013. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát megvan az esélye D:
2013. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jobb csajoknál a lezbi mint fiuknál a b*zi! :S :/ ;)
2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet, de a legfontosabb, hogy ha a nőket kívánod, ne erőltesd magadra, hogy a férfiakkal legyél úgy... majd kialakul, kiismered magad.. lehet, hogy csak annyira jó volt, hogy most csak arra tudsz gondolni... lehet, h bisex vagy, az s gáz... csak a férfiak ne legyenek b*zik, a csajoknál nem gáz ;)
2013. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ettől még nem feltétlen vagy az. mivel pasival még nem voltál és az volt neked az első, természetes h csak arra tudsz gondolni.
2013. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 1NruHtlan válasza:
Kikell próbálni egy fiúval is. Amúgy ha vonzanak a pasik tehát elbeszélgetsz velük érdekelnek akkor max az élmény miatt gondolsz a barátnődre hisz 10 éves korod óta ő "nevelget" szexuális téren.
2013. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!