Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Urai egy gors kérdés erejéig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urai egy gors kérdés erejéig?

Figyelt kérdés

Mennyire jelzi, hogy tetszik a férfinak egy nő, ha a következőket teszi rendszeresen:


- ha meglátom, mosolyog, udvariaskodik Pl: rászól másokra engedjük el a hölgyeket, tartja az ajtót, bevár amíg odaérek


- amikor beszél velem, mosolyog nagyon és úgy látom nevet rám a szeme


Én azt hiszem tetszem neki, de néha meg nem érzem. Segítsetek már légyszi!


2013. jan. 26. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első csak annyit jelent, hogy nem tapló, vagy ha mégis, akkor jól titkolja. A második meg annyit jelent, hogy jó a kedve, és/vagy mosolygós természetű.
2013. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszik neki, de ennyiből ezt még nem lehet megállapítani.
2013. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az előre engedést nem úgy értem, hogy másokat nem enged előre, hanem feltünően csinálja számomra. Pl a mögötte haladó férfiaknak oda szól, hogy a hölgyeket engedjük el!


Soha nem teszi. Amikor meglát elmosolyodik és a padlóra szegi egy pillanatra a tekintetét.

2013. jan. 26. 11:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Valahogy feltünk, hogy elég gyakran fut össze a tekintetünk.
2013. jan. 26. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés feltéttele is gyors voltXD Amúgy meg kedvel téged, de nem biztos, hogy többet is szeretne. Én is viselkedem így nagyon sok lánnyal és csak mert ilyen vagyok.
2013. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a furi, hogy próbált leszólítani, pedig nem is ismer. Ha elmegyek mellette én őt nézem, az ő tekintete meg engem kísér.
2013. jan. 26. 11:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Valóban "gyors" akart lenni, csak utólag láttam, hogy elírtam. Bocsi!
2013. jan. 26. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
a kérdés alapján úgy látom nem vagy már 13 éves. Miért nem próbálsz szóba elegyedni vele ha szimpatikus a férfi?
2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert csak látásból ismerem, és nem az a fajta nő vagyok, aki kezdeményez. Én még a hagyományok híve vagyok. :)
2013. jan. 26. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező biztos, hogy csak a "gyors"-t írtad el?:) Nézd meg jobban. Ám én is szólítottam meg lányt, de ez semmi. Így kezdődnek az ismerkedés. Hogy barátság vagy vonzódás az már más kérdés. Ha ennyire biztos vagy benne akkor mire vársz? Minek tetted fel a kérdést, ha tudod a választ?:) Érdekes.
2013. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!