Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pociban sokat mozgott a...

Ha a pociban sokat mozgott a baba, "kint" is aktív lesz, ill. ha "bent" nyugisabb volt, akkor nyugodt baba lesz később is? Ha sokat mozog, valószínű, hogy egészséges lesz?

Figyelt kérdés
Van összefüggés?
2008. aug. 11. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés ezek között a dolgok között. Legalábbis ha sokat mocorog bent nem hiszem hogy kint is aktív lesz, ill. fordítva.

Az ha pedig sokat mozog hogy egészséges lesz, hát szerintem ez se feltétlen igaz. Lehet hogy van aki hisz benne, de szerintem ez olyan dolog, mint pl. ha ez van akkor fiú lesz, ha az van akkor lány. Ezek csak babonák szerintem, de aztán lehet valaki hisz benne én speciel nem. És lehet valakinek bejön, szerintem az általába véletlen, de biztos lesz olyan aki tapasztaltabb nálam.:)

Itt "kint" :) teljesen más ingerek, hatások érik mint odabent a jó melegbe, fél homályba én ebből gondolom hogy nem feltétlen olyan lesz kint mint bent.

2008. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!