Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is NAGYON szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is NAGYON szép Tarja Turunen?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki hasonlít rá?:D
2013. jan. 26. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó csaj... Dúsgazdag férje van, esélyed sincs... :DDD
2013. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
65%
Ő meg a világ egyik legjobb opera énekesnője már sok éve, pont nem a pénze miatt van a férjével, van elég neki is. :D
2013. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép (meg a hangját is imádom), bár láttam már pár olyan képet, amin szerintem csúnya.
2013. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Rideg, hideg, távolságtartó, és nagyon szigorú arca van. És épp ezek miatt gyönyörű. :D Egyik legnagyobb álmom válna valóra, ha láthatnám élőben.
2013. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
GYÖNYÖRŰ! Imádom. És ahogy az előttem hozzászóló írta, az a szép benne, hogy olyan hideg és szigorú és tiszta arca van. És amikor ennek ellenére mosolyog vagy hülyéskedik, akkor a legszebb.
2013. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
bocsi, de Anettet nem KIRÚGTÁK mint anno Tarjuskát, hanem közös megegyezéssel távozott, mivel terhes lett. azért nagy különbség, hogy valaki szégyenszemre kirúgással távozik egy bandából (mert mindenki utálja), vagy csak azért, mert az anyatermészet közbeszól.
2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!