Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a kutyás csajokról? Mármint az olyanokról akik aktívan, versenyszerűen foglalkoznak a kutyával tehát nem csak ölebnek tartják.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"tehát nem csak ölebnek tartják"


Hanem nyalebnek is?

2013. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem őket.

22f

2013. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már ilyesmik is számítanak? :DDDD
2013. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
önmagában semleges. nem lehet rossz hobbi egyébként
2013. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha lakásban tartja zavar mert szerintem akár milyen kicsi a kutya házba nem való!Amugy nem zavar nekem is vannak kutyáim!
2013. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Problem? ***** válasza:
Aki foglalkozik a kutyával az önmagában nem baj de viszont ez túl megy az egészséges határon tiszta kutyaszagú tiszta szőr a ruhája illetve nem éppen egy társasági ember.
2013. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jellemzően határozott, céltudatos, keményvonalas csajokká nevelődnek, akik tudnak dirigálni. A hobbikutyás csajok nem ilyenek, náluk a kutya kedvenc, kikapcsolódás, nem elsőszámú kötöttség, időtöltés.
2013. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Soha életben nem bírtam az ilyen állatgyogyós nőket elviselni. Egy tiszat ,egészséges nőnek ne legyenek állatai. AZ jó egy dzsungelJane-nek, de az én környezetemben állatot nem tűrök meg. Ezeknek a lányoknak sok atkái is lehetnek a testükben, a hajukban, punciszőrre is rátelepedhet. Rühük is lehet, meg bélféregpetékkel is telemehetnek, ahogy nyalják a kezüket, arcukat. Kutyaszart maszatolnak seprűvel, nejonnal, satöbbi...inkább nem is sorolom, épp eszek!

A lényeg, állatbu-zi nő soha nem kéne. Akármennyire is tetszik, nálam ez kizáró ok.

2013. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi szájhős, téged kutyába se fognak venni.
2013. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
utolsó előtti, hát te idióta vagy, téveszmékkel :DDD állattartó = rühes, atkás, tetves, igénytelen ember?? de ja, ne aggódjál, te a kutyának sem fogsz kelleni :D
2013. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!