Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szólnak hozzám a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólnak hozzám a fiúk?

Figyelt kérdés
Már 6,7 éve vagyok osztálytársa egy csomó fiúnak,mégse köszönnek nekem sose.Pl a barátnőm meg én vagyunk egyedül egy folyósón,és jön egy srác,aki az osztálytársunk,és köszön;a barántőmnek..:@és egyik fiú sem köszön egyik sem szól hozzám,és nagyon rosszul esik,de én sem merek kezdeményezni a beszélgetésben,mert visszahúzódó típus vagyok,de a menő lányok között..mármint ők menők,én csak a barátnőjük vagyok...most is jött egy új srác,és egy kicsit tetszik nekem,de az ilyen nagyon menő lányok,tudjátok a k***ák,azok máris lerohamozták a fiút,pedig még ő is elég félénk...Am 14 vagyok már és egy párkapcsolatom sem volt még,pedig már pár fiú tetszett...mit tegyek?
2009. szept. 1. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

valami külsö tulajdonságott irhatnál. duci vagy ilyesmi

? hogy nézel ki röviden mert igy erre nem lehet válaszolni

2009. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Légy nyitott,köszönj nekik Te.

A fiuk de még idősebb komoly üzletember urak is igazából félszeg nyuszikák.

Mindig a nőnek kell kezdeményezni,főleg ha akarsz is vmit.

2009. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

hogy nézel ki?

mert ha pl."hályas" vagy,akkor persze,h 1-2-15el szarabb az esélyed.de ha pattanás vagy hasonó akk végképp ne csodálkozz!

2009. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Na ne legyetek már bunkók!!! Amúgy megértem a problémád. Velem is ez a helyzet. Én szerintem nem vagyok csúnya, mert mindenki mondja hogy szép vagyok, vékony meg a hajam is szép, de akkor sem. KIcist szar érzés
2009. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon menő lányok,tudjátok a k***ák"

Jellemző... aki szép, az már rögtön k.urva is, nem? savanyú a szőlő?

2009. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
általába a fiuk nem veszik észre az általánosba a átlagos lányokat csak aki a legszebb meg hasonló deh probálkoz te kezdeményezni
2009. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értette hogy szószerint k*rva. De gondolom tudod milyenek azok a tizenéves lányok, akik el vannak szálva maguktól és mindig kicsípve mennek suliba, mindig pasiznak stb. Erre gondolt.
2009. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

szval ha vkinek még nem volt pasija az biztos kövér?:DD

ez vicces...az osztálytársam 100! kgos és 70nel nem találok pasit!erről ennyit!

köszönj nekik, ha nem köszönnek vissza, akkor azoknak a k*rváknak valók!

2009. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

na na na ne legyetek már ilyen bunkók én is duci vagyok de a fiúkkal nagyon jól kijövök (175 magas és 82kg vok ezért irom hogy duci vok) rengeteget hülyülünk és jól érezzük magunkat sztem köszönj nekik és ne legyél félénk próbálj meg közös témákat találni pl: foci,forma1 én mind2-t szeretem szóval az alap téma megvan de ha nem köszönnek vissza akk szard le őket nem kell azokkal a bunkókkal foglalkozni akik köszönni se hajlandók sok sikert

14/L

2009. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egyszerűen nem tetszel nekik, ebben a korban a "strébereket" se szokták csípni, de az is igaz, hogy ha te nem mész oda hozzájuk ne várd el tőlük, majd pár év múlva
2009. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!