Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen srácról? (kép)

Figyelt kérdés

Linkelek egy képet, az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok rólam:

[link]

Sok csaj kritizálja a stílusom.. de nem tartom magam csúnyának. Kíváncsi vagyok, min érdemes változtatni, és mi tetszik másoknak. 18/F

Köszönöm



2013. jan. 26. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos gyerek vagy szerintem. Nem is gondolom, hogy változnod kéne. Kiegyensúlyozott aranyos kis srácnak tűnsz, maradj is ilyen.
2013. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is szimpatikusnak tűnsz, mindenkinek nem lehet tetszeni, vedd észre azt is, amikor dicsérnek
2013. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Most kicsit hosszabb a hajam.

Köszi a kedves választ. :)

2013. jan. 26. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még,pár év jót fog tenni,ennyi
2013. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a külsőd látom, de, hogy mi van mögötte nehéz kihámozni. Azt Írod mégis, hogy kritizálják a stílusod, de a stílus maga az ember, de ha te a külsőt érted rajta akkor valszeg eléggé felszínes vagy amin tényleg illenék változtatni. A külsőddel szerintem nem lehet baj.
2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

*Válaszokat.

Hozzászólóktól kérnék kort is.

Mindenkinek köszönöm előre is a biztató, és a kulturált véleményeket.

2013. jan. 26. 20:14
 7/16 A kérdező kommentje:
Megjelenésre gondoltam talán.. igazából akik kritizálnak nem ismernek meg belsőre jól.. pont azért "mert nem jön be nekik a stílusom".
2013. jan. 26. 20:15
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem igazán áll jól neked ez a frizura.

egy rövidre nyírt, hátrafésült férfiasabbá tenne.

2013. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De akit a belső érdekel, írjon privit, és beszélgetek vele :)
2013. jan. 26. 20:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Elég vékonyka vagy.
2013. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!