Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ennyi elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ennyi elkeseredett 20-25 év közötti lány? 25/f

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni olyan lányokat ebből a korosztályból, akik mindig azért panaszkodnak, hogy őket senki nem szereti, akit ők szeretnek azoknál semmi esélyük. Vannak olyanok is, akik családos férfiakkal kavarnak vagy olyanokkal akik egy másik barátnőt is tartanak. Sok férfi örülne nekik, de ők nem foglalkoznak azokkal, akiknek valóban szüksége lenne rájuk.S
2013. jan. 26. 23:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Biztos ez férfiaknál is megfigyelhető, de nem akkora számban, mint a nőknél.
2013. jan. 26. 23:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is egy vagyok ezek közül a lányok közül, mármint akinek nincs jelenleg párja...jó mondjuk nem szoktam sírni ilyesmik miatt.. de amúgy ha megnézel egy társkeresőt, ott sokkal több korunkbeli fiú van mint lány, úgyhogy ennyit erről. :)
2013. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, és ők meg a 14-18 éves lányokkal akarnak összejönni...
2013. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, de nem értem mitől lehet ez, mert annyira fura. Nem tudom elképzelni, hogy ezek a lányok ne találjanak maguknak normális partnert. Férfiaknak mondjuk nehezebb a dolguk ezt én is tapasztalom, de a társkereső oldalakat nem látogatom.
2013. jan. 26. 23:14
 5/16 anonim válasza:
Mert szar az élet..
2013. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

igen...nem is értem hol vannak a férfiak, akik nem kislányokkal akarnak kavarni?

ez az a korosztály, aki még nem biztos annyira magában, inkább kérdez, szerintem 27n

2013. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Biztos ez férfiaknál is megfigyelhető, de nem akkora számban, mint a nőknél"


? :O ? :O ? :O


Jó, nem mintázom tovább.

Te biztos csak regisztráltál ide gyakorira. :DDDDDDDDD

2013. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*csak ma, vagyis az utóbbi egy órában :D
2013. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem régóta vagyok itt és nem is hiszem, hogy sokáig maradok. Még nem tudom, az a színvonaltól függ, majd eldöntöm.
2013. jan. 26. 23:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem sírok emiatt, bármikor lehetne barátom, de olyat szeretnék aki kívül belül-tetszik.
2013. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!