Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? (egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? (egy 15 éves elkeseredett fiú :S )

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint egy évig voltam együtt. Ezalatt az idő alatt egy jó párszor kiakadt rám, én úgy gondolom, hogy nagyrészt abszolút feleslegesen. De azért megvoltunk. Volt hogy többször a szakítás szélén állt. Ami önmagában is eléggé elszomorító volt. Most megint volt egy összetűzésünk. Persze, most is teljesen értelmetlenül akadt ki, és hisztizett. Ezután is megpróbáltam tenni valamit. Persze nem egyből :S. De utána udvaroltam neki. Aztán később kijelentette, hogy volt egy barátnőm :S. Persze ezek után sem adtam fel, mert gondoltam, hogy ezt csak úgy indulatból írta. Én ezek után is magyarázkodtam neki (a semmiért kb. :P ) Majd megkérdezte, hogy akarok tőle még valamit? Erre megint elkezdtem neki kedveseket írogatni... Majd ő erre, hogy ő már semmit nem akar tőlem.

És most jön a LÉNYEG!!!

Ezek után még ő játssza a sértődöttet. Nem szól hozzám, nem nagyon néz rám, stb. Ez normális viselkedés fiúk???

Ő dobott ki értelmetlenül, és ő van megsértődve... :S


2010. júl. 28. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rossz lányt fogtál ki gondolom. Biztos megunt, hát vannak ilyen idióta lányok... Valszeg nem tudsz mit tenni :S

Fel a fejjel

16F

2010. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te is leírtad.. nem akar tőled semmit..Idegesíted és kész.. ezért nem szól hozzád és nem néz rád..
2010. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

annyi ilyen van mint égen a csillag


keresni kell tovább, mindig jobbat

2010. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Kifogtál egy csajt,merthogy mindegyik ilyen szinte!
2010. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Bocs, de szerintem egy kicsit bolond a csaj. :D Nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren, de azért megírom a véleményem. Látom azért azt te is észrevetted hogy nem veled van a hiba. Lehet hogy rendesen meg kéne beszéljétek a dolgokat és persze mindig neki kéne igaza legyen a végén pedig te tudod hogy nem. :D Nem történt valami negatív hatés a családjában? (válás, stb) Lehet hogy ezeket kéne megbeszéld a lánnyal. Remélem segítettem valamit.
2010. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Jake_86 ***** válasza:

Ez kb.olyan mint a húgom!A legjobb barátommal van együtt,és ugyanez van állandóan!Nem tud mit tenni!Húgom 19 a barátja 22!Hogy tudnak ennyi hülyeségen veszekedni!Én csak röhögni szoktam rajta!

Ne foglalkozz vele,úgysem tudsz rajta változtatni!

Több nő van mint férfi,ez legyen előtted!

2010. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egyszer megbánja ezt az egészet, és akkor vissza szeretne jönni hozzám? Érdemes lenne akkor újból elkezdeni?

Tény, hogy én is követek el hibákat... (kis hibákat)

Ezért én talán képes lennék neki megbocsájtani...

Csak az a gáz hogy a volt barátnőm nem az a bocsánatkérő típus :(

2010. júl. 28. 18:11
 8/14 Jake_86 ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!Akivel most vagyok már jártunk 3 évet!Aztán összejött mással és 1,5 év kimaradt!Most Februárban megkeresett,elmondta,h mekkorát tévedett nagyon sajnálja és folytattuk tovább!De hozzáteszem,hogy über normális és dögös csaj!Szóval nagy hiba lett volna nemet mondani!Másrészt mindig megértettük egymást!2 vélemény van az enyém meg a helytelen!:)szóval nem sok lehetősége van megszólalni!

Na jó nem!Én irányítok mivel én vok a Pasi,Ő meg a Nő ez így normális!Kisdolgokban Ő dönt a nagyokban meg én!(Kis dolog sosincs):)Ezek után szerintem ne menj vissza,utána is ez lenne!Írj ha van kérdésed!

2010. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Öcsém ! Nekem is volt egy hasonló csajom, de állandóan csak a zűr volt vele (16 volt). Vagy az volt hogy nem ér rá, vagy az hogy semmihez nincs kedve,nem is foglalkozott velem. Hát dobtam, mint macskát szarni. Bár az közbejátszhatott hogy rendszeresen füvezett.
2010. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az is fájdalmas, hogy mikor először kimondta hogy vége... akkor ő nem sírt, de én igen :S

ezt azzal magyarázta, hogy látta még a reményt.. :P pff

Úgy érzem, hogy nem becsült meg eléggé... nem egoizmusból mondom, de nem vagyok egy utolsó, ronda srác...

Ha beújítanék egy bombázó csajt azért megnézném a reakcióját...


És akkor most mit csináljak? Hagyjam annyiban, hogy kidobott értelmetlenül? :(

Szerintem teljesen máshogy gondolja a dolgokat... és lehet hogy mindent máshogy gondol... de az a gáz, hogy amit mondok neki azt nem hiszi el :(

2010. júl. 28. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!