Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet mégsem kamu? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem kamu? Lehet szerencsém? Szeretne megismerni a lány?

Figyelt kérdés
Akik nem hisznek a társkereső oldalak működésében, azoknak írnám le mi történt. Ma délután fél 3-kor regisztrált egy gyönyörű lány és én rögtön észrevettem és írtam neki. Vissza is írt és közölte: Soha nem fog visszatérni arra a bizonyos társkereső oldalra, amin írtam neki, de megadta az elérhetőségeit. Ezalatt a röpke 1 óra alatt túl sok levelet nem kapott de ha mégis, akkor nem biztos, hogy mindegyik tetszett neki. Vehetem ezt pozitívumnak és úgy, hogy a lány talán meglátott bennem valamit?
2013. jan. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél 3-kor regisztrált és közölte veled, hogy soha nem néz fel újra? Ez elég kamu szagú.
2013. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu, mert megadta a Facebookját és valós személy. Azért hagyja ott az oldalt, mert nem VIP és szinte semmit nem enged neki használni a rendszer. Meg gondolom szexmániás apucik is megtalálták.
2013. jan. 10. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az elérhetőség valami jenny86sexy@yahoo.com jellegű? :D Mert akkor ne reménykedj sok jóban. :D

Egyébként google-n rákereshetsz a képére, ha sok találatot kapsz, akkor átverés. :D

2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, de egy facebook fiók semmit se jelent.
2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Étrisyon: Nem, nem ilyen cím.:)
2013. jan. 10. 17:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megírta, hogy keressem meg felkiáltójellel a végén. Semmi szmájli és egyéb. Elég komolynak tűnik és a lány sem ronda. Egy próbát teszek, hátha...
2013. jan. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!