Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sietetti a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietetti a dolgot? Nekem túl sietős, hiába mondom én hogy lassitsunk! Van 1 fiú (18) helyes kedves rendes (elvileg) beszélgetünk kb 1,5hónapja járni akar velem! Én meg nem vagyok ebbe biztos hogy én is!

Figyelt kérdés
Na de beszélhetek én hisz szerinte úgy kell megismerni egymást hogy járnak!Szerintem viszont ismerkedni kellene!Viszont én szerelmes vagyok 1 fiúba egy másikba ő persze rám se tesz!De ez a fiú meg mindig mondja gondolkodjak gondolkodjak, de szerintem ezt nem lehet időhöz kötni!és a szerelem nem igy müködik.2szer találkoztunk már, de bizonytalan vagyok, és azt sem szeretem ha valaki rám erőlteti az akaratát és még ezzel elis üldöz!
2010. máj. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igazat adok neked. ha igazán akarja, tud várni :)
2010. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik igazán, főleg hogy van más aki tényleg bejön hagyd ezt a pasit... Hamar ráunsz majd, mert mindig a másik után epekedsz, főleg igy hogy aki udvarol nem is tetszik igazán! Csak összetöröd a szivét!
2010. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kezdenék kapcsolatba, amikor már szerelmes vagyok.
2010. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem pont egy ilyen eset történt.

Bele estem egy csávóba de nem jött össze a dolog,ezért fűzött egy másik pasi egy hónap után engedtem mert tudtam hogy a másikkal semmi nem lett.Végül az lett belőle hogy 3 hónap múlva szakítottam vele mert nem szerettem igazán.ÉS akiért oda voltam belém szeretett!

Szerintem várj!

És aki tetszik avval vedd fel elég rendesen a kapcsolatot!^^

2010. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!