Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác! Mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandii.11 kérdése:

Tetszik egy srác! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy srác aki nagyon tetszik. Egy iskolába járunk. Én 6-os vagyok ő pedig 7-es:)Ha köszönök neki akkor visszaköszön. Ha beszélgetek vele akkor teljesen udvariasan, kedvesen válaszol. Pedig eléggé egy bunkó srác! És folyamatosan NÉZ! Bármikor kint van akkor csak rám néz több percen keresztül.Múlt héten a haverjaim megkérdezték tőle hogy tetszem-e neki? És ő azt mondta hogy nem. Mindenki azt mondja hogy csak félős srác és nekik nem merte elmondani pedig tuti tetszem neki..El is terveztem hogy holnap megkérdezem tőle! De mit kérdezzek? Vagy inkább hogy? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem élünk a középkorban. Kezdeményezz! Ha veszi a lapot akkor jó, ha bunkó lesz akkor ne sajnáld, hogy nem lesz belőle semmi!

Drukkolok neked!

2013. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, próbáld megismerni, beszélgetni, összebarátkozni vele! Én az a fajta lány vagyok, aki szereti, ha a fiú kezdeményez. Neked is ezt javasolom!- Engedd, hogy Ő hódítson meg Téged, még ha kicsit félénknek is tűnik.:) Biztasd őt apró jelekkel, mosolyogj rá, hasonlók! De hagyd, hogy ő kezdeményezzen! Mondjuk pl baráti jellegű beszélgetéseket te is egészen nyugodtan kezdeményezz, de én a helyedben nem kérdeznék rá így, ilyen nyíltan! Sok sikert!:)

18/L

2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. jan. 27. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak is nagyon szépen köszönöm!:) De már 3-4 hónapja csak szemezünk.. Én megpróbálok rá kérdezni:) Aztán lesz ami lesz:)
2013. jan. 27. 17:10
 5/5 poiu ***** válasza:
Szelíd (mintha nem is lenne) kezdeményezés.
2013. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!