Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de barátnője van. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Nemszereti a barátnőjét, ezt elmondta nekem, sőt megszeppenve de közölte velem, hogy belémszeretett. Mennyire tetszem neki stb..tegnap elkisért egy fotózásra(modellkedem) és bókolt hogy az összes lány közül énvoltam a legszebb ..nemtudom ezt mire vélni. tipikus pasi szöveg? be akarja nekem magát nyalni? vagy tényleg belémszeretett?nem azt mondom hogy találjátok ki mi jár az agyában ,hanem csak véleményeket..köszi:)
2010. szept. 25. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jó,tényleg rossz topikba írtad,elég vicces,de gondolom legközelebb jobban odafigyelsz.Ha nem szereti a barátnőjét akkor minek van vele?Nálam ez már alapból elítélendő,hogy ennyire nem férfi....Na mindegy.Sztem nem csak pasis duma amit mond neked.Végül is,ilyenkor mit is mondhatna?!Tetszel neki,mint mondod szeret.Akkor?Döntsd el hogy mit akarsz vele kapcsolatban és mond el neki h együtt leszel vele,csak tisztázza le a dolgokat a másik leányzóval.Mert ez gusztustalan dolog amit vele csinál.Ha szeretitek egymást,mi akadálya?Semmi sem akadályozhat titeket?!Hisz olyan ritka ez manapság....Hajrá!Hajts rá!:)És írd meg mivan?!:)
2010. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


Egy értelmes vélemény. köszi:) akkor megmondomneki , hogy tisztázza a dolgokat a csajszival aztán csak utána legyeskedjen. köszi amúgy:*

2010. szept. 25. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

19:04

Örülök,hogy tisztábban látsz!Üdv

2010. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Mit kéne tenned?


A pasi már hajt rád, és gondolom nem a nője lelkivilága érdekel, de ha van benned egy cseppnyi becsület meg női szolidaRITÁS akkor közlöd a sráccal, hogyha tovább akar lépni veled, akkor zárja le az előző kapcsolatát, MERT NÁLAD IS LEHETNEK SZEBB LÁNYOK, AZTÁN TE IS JÁRHATSZ MAJD ÍGY..


Mindenesetre túl hosszú távra ne tervezz a lovagoddal.

2010. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs még olyan késő, hogy ennyire figyelmetlen legyél, én hajnal 2-4 körül szoktam így lenni az államvizsga tételek tanulásának befejezésekor. Most még csak este 7 óra van, mi lesz idősebb korban? :-D
2010. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom ivaros a srác. Nos, akkor számíts rá, hogy téged is, meg a mostani szukáját is befedezi.

Amúgy nem tüzeltél mosanában? Lehet ezért bókolt annyira. Tudod, kanok...

2010. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehh:D velem sokszor megesik..
2010. szept. 25. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13



grat.

2010. szept. 25. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
annyira tök jó behelyettesítő szöveget tudtok!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))
2010. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!