Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam ezek alapján? 17/L

Figyelt kérdés

Így jellemeztek engem a barátaim, és a barátom, ez nem a saját véleményem magamról :D


Vörös haj, zöld szem, 165/58 kg, minden őrültségben benne vagyok, perverz humorom van, de tudok komoly is lenni, vegetáriánus vagyok. Elég végletes vagyok, vagy mindent vagy semmit, szeretek szopni (le is nyelem), de még szűz vagyok, piercing van a fülemben (egy industrial és három "sima" lyuk) és egy a köldökömben. Szeretek olvasni, intelligens vagyok, nagy tudású, szeretem a horrorfilmeket, a krimiket. Imádok a barátommal motorozni. Mindig félek hogy valamit rosszul csináltam, és sokat kérek bocsánatot még akkor is amikor semmi rosszat nem csináltam. Alacsony az önértékelésem, nem tarom sokra önmagam.

Izgalmas vagyok, furcsa és (jó értelemben) őrült. Sokan mondják azt is, hogy szép vagyok.


Még egyszer mondom, hogy ez nem a saját véleményem magamról, hanem így jellemzett a barátom és a barátaim :) Ti mit gondoltok ezek alapján rólam?


2013. jan. 27. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egész jó
2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szopni, akkor már jó:D
2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Izgalmas csajszi lehetsz. Tetszenél.
2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én spec szívesen megismerkednék veled!

F.

2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egész jó mondjuk az h vega vagy nekem nem szimpatizál. Az hogy sokat kérsz bocsánatot sem jó mert ez kitudják használni és az orrodnál fogva vezethetnek de am jó:D
2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem a másikat gyilkosnak hívó vega,hanem sima állatvédő vega,akkor tökéletes.
2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján szimpatikusnak tűnsz.
2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azzal hogy vörös hajad van már elvágtad magad nálam. Az már csak tetézi hogy piercinged van.

Minden őrültségben benne vagy? a szex akkor túl laza és azért vagy szűz, igaz?


Arra viszont felcsillant a szemem hogy szeretsz szopni és le is nyeled.

2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szeretek szopni(le is nyelem) XDD
2013. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a szeretek szopni résznél szerintem mindenki szimpátiáját elnyerted,felesleges ragozni
2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!