Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gazdagnak kell lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gazdagnak kell lenni ahhoz, hogy?

Figyelt kérdés

.. egy szórakozóhelyen megkaphassam majdnem bármelyik lányt, azaz nem kapok nemet ? persze normális külső mellé..


mondjuk egy autó, milyen kellene ehhez minimum és mi ajánlatos ?


2013. jan. 27. 20:31
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
de ennyire drágák ?:)
2013. jan. 27. 21:07
 22/30 anonim ***** válasza:

Van amelyik csaj a miliomoskat szereti.

Van amelyik a csoró de hiperizmos útépítőket...

Van amelyik a páwákat

Van amelyik a kövérkés családcentrikusakat

Van amelyik a papucsokra.


Ezen csoportokon kívül esők meg besz*pták.

2013. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
mienk ahhoz kocsi,az ilyen ribancok ingyen vannak de annyit is érnek bárki szemében,azt kis spermát amit a torkukba engedsz kb :DDD....neked meg mi bajod a vodkanarival? lefogadom még anyád is azt issza csak nari nélkül :):DDDD
2013. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát, ha velem kezdenél ki azzal a dumával, hogy rettentő gazdag vagy, szemközt röhögnélek, és még ha amúgy jól is nézel ki és előtte szimpatikus voltál SE jönnék össze veled már csak azért se, mert ilyen anyagias, felvágós görcs vagy.
2013. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Cuki vagy kérdező! :D

Szerintem, ha így próbálkoznál be nálam kiröhögnélek egyből és el is hajtanálak. Tudod miért? Porsche Panamera Turbot vezetek nőként, azért. És hidd el azok a lányok, akiknek a fejükben is van valami, nem fognak veled szóba állni, vagy pedig elküldenek melegebb tájékra. A Zimány Linda típusoknak talán bejön ez, de a normálisaknak nem. ;)

2013. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hat engem egy Porscheval se fogsz lenyugozni ha seggtusko paraszt vagy.

Ahol lakom ott sokaknak van Porschejuk es meg uriemberek is...

A fonokom is London egy toronyhazaban lakik aztan megis olyan visszafogott kedves ember... pedig lenne mire vernie magat pluszba a Cambridge-re jart...


Inkabb az attitudon valtoztass ahhoz nem kell 30milla...

2013. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
jó nektek.:)
2013. jan. 28. 17:51
 28/30 anonim ***** válasza:

Szép napot! Nos, igent soha nem fogsz kapni mindenkitől, ez biztos. Az szerintem nem lehetséges egészséges keretek közt. Persze, ha felajánlasz fejenként 100.000.000HUF-ot, akkor biztosan mond neked egy igent mindenki. Ahhoz, hogy például én azt érezzem, hogy bárminemű aggódás nélkül megkapnék bárkit, ahhoz nekem ez a felszerelés jól jönne:


Autó: [link]


Ruházat: [link]


Óra hozzá: [link] ehhez külön szürkés szíjat kérnék a barna helyett. Az öltöny miatt...


Vezetnék közben egy szép részvénytársaságot, ami persze azt jelenti, hogy 51% feletti részesedésem lenne bőven.


Most pedig eljutottunk oda, ha ezek nekem mind meglennének, szerinted érdekelne engem, hogy valaki nemet mond nekem? Állok tovább nyugodt szívvel...Mondjuk ez a luxus nincs meg nekem, de ugyanúgy most is továbbállok, mert én nem vesztek semmit. :)

2013. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28-asnak irom, elotted voltam parral.

Tul szurke az oltozet xD nem lennel nyero xD meg miert kamu LV cuccot linkelsz, iszonyat.

a kocsi szep!


jah es kosaraztam mar ki millardost... a penz nem minden, anyagilag megadott volna barmit , de nem akarok aranykalitkaban elni...

fuggetlen akarok lenni, mert mi van ha beut a gebasz es lepattan vki massal? lattam mar ilyen sztorit. a no szart torol masok alol mint gondozo elotte meg Manhattenben lakott a diplomata ferjevel kopesre a Central Parktol... csodas lehet most az elete mondhatom...

2013. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 29. válaszoló!


28. vagyok. Az öltönyt persze fel lehet dobni egy ing-öv-cipő-óra dologgal. Ja, eszem ágában nem volt hamis Louis Vuitton-t linkelni, csak maga az öltöny az én stílusom, amúgy mivel jópár öltönykészítővel jóban vagyok, egyénileg elkészítenek nekem akármit, nem vagyok rászorulva LV-re, sem semmi másra.

Az autót imádom, elegáns, mégis laza. 30 millió Forint körül megveszed magadnak, mégsem mondod el senkinek az árát. Ha kérdezik sem. Nem fogja úgysem kérdezni senki. Nem tömegautó. Visszafogott. Egy igen erős, agresszív motor hajtja az autót és olyan hangon dorombol, hogy a mellettem utazó arcába inkább altatófolyadékot spriccelnék, csak maradjon már csöndben, hadd halljam.


Rájöttem a kérdés megválaszolása közben, Kedves Kérdező, hogy ELMÉLETILEG nem kell gazdagnak lenned, abszolút! A jó hírem az, hogy a stílus dominál. Az dominál, hogy kisugárzik belőled, hogy te vagy valaki, és úriembernek méltóan KEZELED ezt. Kutyát sem érdekli mid van. De ha tudsz azonosulni egy ilyen autóval, egy olyan ruhával, ami jól áll, egy olyan beszédstílussal, olyan gesztikulációval, modorral, hangulattal, ami tényleg azt mondja ez te vagy és megkülönböztet téged egy jöttmenttől, akkor leszel vonzó, akkor lesz kisugárzásod. Ez különböztet meg, ettől vagy egyedi. Hiába mondja nekem akárki, hogy nem ez az egyediség, mert bizony ez az! Mikor belépsz a terembe mindenki megérzi a parfümödet, meglátják, mivel érkeztél, hogyan jársz, hogy tartod a fejed, mennyit pislogsz, kire nézel, észreveszik azt, hogy bár mindened tökéletesnek látszik, azért alkalomhoz illően NEM borotválkoztál meg {Amivel jelzed, hogy eszed ágában sincs 100%-ban megfelelni még magadnak SEM} (Ez az én nagyszerű szokásom). -Milyen italt kérsz? Egy sört! ... Na ne már...(Látod, hogy hangzana?)-...egy Whisky-t kérek, mondod határozottan, két jéggel! Ahogy a pultos végigmér tudja, hogy nem Ballantines-t jöttél inni, hanem igazi italt. Még sorolhatnám. Ezekhez a dolgokhoz persze elengedhetetlen az, hogy sok pénzed legyen, így elméletileg nem kell gazdagnak lenni, gyakorlatilag szerintem kell azért mit a tejbe aprítani.


Ki az, aki azt mondja, hogy nem? Nos, az olvassa el a szituációt ebben a helyzetben:

Leszállsz a tömegközlekedési járműről, besétálsz a helyre kockás ingben, 1979-es Levi's Strauss bő, kék farmernadrágban, edzőcipőben és kérsz egy (nem tudom, kinek mi ízlésére való...) Fröccsöt! Fröccsöt kérsz! 2dl bor, 1dl szóda. Iszogatod, nézelődsz, gondolkozol azon, hogy hű, de sok "dögös bige" van, "hú de megvágnám őket" stbstb., A végén jól leiszod magad, megállapítod, hogy ezek bizony mind lezbikusok, megnézed mennyi apró van a zsebedben, hogy hazafelé elég legyen ám! Kifáradsz az épületből azalatt az egy óra alatt, ami kell, aztán lehányva a busz oldalát felszállsz, és hazamész. Persze eltúloztam, de gondolkodni lehet, hogyha ez a -100%, a +100% az, amit az első helyzetben felvázoltam, akkor melyik vonzóbb a nőknek, - vagy +? Naná, hogy kitalálja mindenki!

2013. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!