Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen gazdagnak lenni?

Milyen gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 23:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
2010. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak tudhatnám:((
2010. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Van egy barátnőm, akinek a családja elég tehetős.

Több városban van ingatlanuk, lánynak saját lakás lett vásárolva tanévkezdéskor, arra koncerte utazik el, amelyikre akar-tehát még külföldre is (ebben az évben 10 külföldi koncerten volt), viszont állandóan panaszkodik, hogy nyomor az élete, depressziós, milyen rossz is neki...

2010. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Ja és nem érti meg, hogy miért nem ruccanok le vele Németországba, csak pááár nap erejéig:)
2010. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
23:13-14. Akkor az a barátnőd nem csak tehetős, de hülye is. Egy ember hány éves korára éri el azt az értelmi szintet, hogy nem csodálkozik rá arra, ha valakinek nem telik valamire. (Ez nem gazdagság kérdése...)
2010. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem, ez megszokás kérdése.


Nekem egyik barátom nem értette mért nem megyek koleszbe hiszen "szerinte csak" havi 50000Ft, ami nekem kicsit sok de ők megtehetik hogy ebbe lakjon a fiuk és ő úgy gondolja hogy ahogy élnek az átlagos. Nem mondom hogy hú de gazdagok csak tehetősebbek de már itt is van 1 kis szakadék.

2010. okt. 12. 23:37
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek-ismertem pár hullagazdag embert és szerintem emberfüggő, hogy ki hogyan éli meg a gazdagságot. Az biztos, hogy nem hátrány pénzesnek lenni és komoly biztonságot, nyugalmat adhat az embernek.
2010. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy jó,de hogy nem boldogít sz is biztos!Volt mikor külföldön dolgoztam,nagyon jól kerestem,1-2hónapig úgyéreztem boldoggá is tesz,de utána jött az az érzés hogy vmi még mindíg hiányzik az életemből,egyszerűen ugyan olyan lett minden mint előtte,pedig pénzem volt és mégsem voltam boldog!
2010. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem megszokás kérdése, mert egy jobb módútól is elvárt, hogy alapvető dolgokkal tisztában legyen. Én például megtehetem, hogy mindennap és minden évszakban - nem is kevés - gyümölcsöt vegyek a gyermekeimnek. Nem vagyok a szó mai értelmében vett gazdag, de meg sem fordult a fejemben, hogy a heti egy alkalommal, egy-két szem gyümölcsöt venni tudókra rácsodálkozzak...
2010. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem te nem azért nem voltál boldog, mert volt pénzed, a kett ugyanis nem zárja ki egymást.

Szerintem gazdagnak lenni jó. Bár én még nem voltam olyan húdegazdag, de volt olyan párom, akinek bizony volt mit a tejbe aprítania. Együtt is éltünk és igenis élveztem a helyzetet. De amikor elmúlt a szerelem, és újra visszatértem a földre, az sem volt tragikus. Annyit meg nem ért meg a pénz, hogy amiatt vele maradjak.


Azért nem bánnám, ha lenne annyi pénzem, hogy a gyerekkori álmaim megvalósíthassam. Jelenleg ezért dolgozom napi 10-12 órákat, a fennmaradó időben pedig tanulok. Remélem, jó témákat, de ha az előrejelzések nem csalnak, akkor jó eséllyel nem minimálbérrel fogok nyugdíjba menni :)

2010. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!