Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő nélkül? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül? Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy fiú vagyok Győrből, 19 leszek hamarosan, de nincsen barátnőm. Átlagos kinézetű, vagy (talán) kicsit rosszabb vagyok, de nincs csajom és még soha nem is volt. Ki nem állhatom, hogy a csajok csak az alfahímekre buknak és senki mást nem vesznek figyelembe! Szeretnék egy barátnőt, tényleg, nem szexet, csak egy normális, aranyos párt. Azt hiszem érthető. Mit ajánlotok? Nem sportolok, nem járok discoba/buliba, nem vagyok ez a züllött típus. Haverok vannak, de velük nem igazán megyünk ilyen helyekre. A neten való ismerkedést nem tartom jónak, meg az nagyon erőltetett, ráadásul nagy szerencse kellene hozzá. Suliba meg megint csak kizárt. Ráadásul félős, visszahúzódó vagyok. Félreértés ne essék, tudok lányokkal beszélni, néha egy kis humorral fűszerezem, de az, hogy udvaroljak valakinek, az nem megy. Meghát nincs is kinek...

Nem lennék nagyon válogatós, különös kritériumaim nincsenek, nem egy fullos csaj kéne nekem, de azért ne legyen bányarém, szerethető legyen!

Szóval nagyon zavaró már, hogy nincsen párom, néha már a szüleim is baszogatnak miatta, de inkább csak utalgatnak rá.

Mi lesz így? Mit javasoltok?


2013. jan. 27. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lemler te vagy az?
2013. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél te az alfahím ;)
2013. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tehát egy punci vagy, és nem is nézel ki jól. Hát pénzzel szedhetsz fel plázacicákat.
2013. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
illetve vállald fel, hogy punci vagy, ne sírj és ne is próbálj csajozni
2013. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű: igenis járj el hétvégente valahova. Az, hogy megiszol egy sört a barátaiddal, netalántán néha elmész táncolni egy jót, nem egyenlő a zülléssel.
2013. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit.

és egyél sok zöldséget;)

2013. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam életembe buliba, akkor megittam 8 üveg sört és egy kisfröccsöt és még akkor sem voltam olyan felszabadult állapotban, hogy a csajokat ölelgettem volna. Pedig haverom már a negyedik sör után ezt csinálta... Sok a gátlás bennem.
2013. jan. 27. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Változz bagyollyá.


"Azt meg hogy"


Mit tudom én. Te is strapálhatnád magad egy kicsit a sikerért.

2013. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez ahhoz fog vezetni hogy bekattansz megundoroccc a csajoktol és homi leszel :( szegény be melegedett a csaj hiánytól am ez a csaj tuti összejönne neked

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ki?
2013. jan. 27. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!