Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon reménytelen a helyzetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyok az elvárásaim a lányok terén! A tökéleteset keresem! Legyen szép, házias, gondoskodó, kitartó, hűséges meg minden sz@rság. ellentétben én nem vagyok egy topp pasi!

Próbáltam elfogadni hogy nekem nem jár szép, de nem ment. Nem volt csúnya de azért olyan szép se. Szegény lány szívét összetörtem. Elkezdtem keresni a szépet. Sikerült! Nagyon szép volt. Szívesen megjelentem vele bárhol és büszke voltam rá. Viszont belsőleg nem felelt meg, kikészítettük egymást! Így vége lett! Egy átlagos kinézetű férfinak, van esélye hogy megtalálja azt akit fentebb leírtam? Én nem vagyok egy főnyeremény, és nem tudok megváltozni! Makacs, akaratos, féltékeny, és uraló típus vagyok! Szóval szerintetek van nekem esélyem az életre? Mert ha nem találom meg akit keresek akkor inkább egyedül öregszem meg!


EZ NEM TÁRSKERESÉS JELLEGŰ KÉRDÉS!


2013. jan. 27. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan, hogy tökéletes nincs, csak olyan, hogy neked tökéletes. Bizony egy lányt a hibáival kell elfogadni, akkor is ha a külsejébe van, de akkor is ha belsőleg. Rajtad áll vagy bukik, hogy ez így lesz vagy sem!
2013. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eddigi tapasztalatom, hogy inkább belsőleges kompromisszumra vagyok képes külsőre sajnos nem nagyon! Ezek szerint egyedül öregszem meg! :)
2013. jan. 27. 22:44
 4/6 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen férfi ismerősöm. A tökéleteset keresi, pedig nem létezik. Sem nőben, sem férfiben. Vagy esetleg te az vagy? Mert ha te tökéletes vagy, akkor persze tökéletes jár neked.

De szerintem kicsit lejjebb kéne adnod az elvárásaidból és egy hozzád belsőleg és külsőleg passzoló lányt kellene keresned. És bizony ehhez változni is kell egy kicsit a részedről. Ha akarsz, biztos meg is tudsz változni...

2013. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, amit leírtál az alapján:

Külsőre nem vagy adonisz, ami azt jelenti, hogy belsővel kompenzálhatod.

Belsőre viszont amiket írtál, az sajnos minden csak nem vonzó, arról nem is beszélve, hogy mindezek ellenére de külsőleg és belsőleg is álomnőt szeretnél magad mellé.


Én frászt kapok pl. olyan emberektől, akik uralkodni akarnak, állandóan féltékenyek, makacsok akár erőszakosak is, de én legyek hozzá kedves, szolgáljam ki a háztartásban, hűséges legyek és imádjam? Na ne....


Vannak lányok, akik megfelelnének az igényeiknek, de ezeket a lányokat sajnos a természeteddel fogod elhajtani.Mint írtad is, neked inkább az fontos, hogy szép legyen, jó legyen vele megjelenni és dicsekedni a sok haver előtt.

2013. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mért hát nagy kérés ez? Ő szolgáljon ki legyen velem kedves! Viszont én nem vele!
2013. jan. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!