Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy rettegek. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy rettegek. Az első csóktól? Hogy csináljam? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Talán jobban mint attól, hogy lefeküdjek valakuvel.. Furcsa felfogás de ugy gondolom az magától jön, de a csóknál ha elcseszem? Ugy érzem tul idős vagyok már ehhez, a korosztályom többsége már a szexen is túl van nekem meg egy normális kapcsolatom sem volt eddig (mert nem akartam, nem foglalkoztam ezzel) most meg nagyon megkedveltem egy srácot, és Ő is engem, de félek ettől.. Eggyáltalán hogyan csináljam? Meg egy kapcsolatban először sima szájrapuszi van nem?

Nagyon nem tudom ezt.. De nagyon kedvelem Őt.. Talán túldramatizálom, de tényleg nem tudom, mit tanácsoltok? Nálatok hogy ment ez?

Komoly válaszokat légyszi.

Köszönöm.



2013. jan. 27. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Azért mert elsőre undorítónak tartottam, hogy valaki a számban turkál a nyelvével. De ez csak az elsőnél volt! :) Lehet azért mert alapból finnyás vagyok...

2013. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mostanában, ha feljövök ide mindig találok egy olyan kérdést, ami teljesen olyan mintha én kérdeztem volna. :) Pontosan ugyan ez van az én fejemben is most amit leírtál...Egy kicsit azért megnyugodtam, hogy nem csak én félek ettől. Akkor úgy néz ki nincs velünk semmi baj. Hány éves vagy amúgy?
2013. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, én ha nem is rettegtem, de hasonlóan éreztem az első csókkal kapcsolatban.. Nem is tudja am a mai napig senki h én 18 évesen jöttem össze életem első fiújával, és ekkor éltem át az első igazi csókomat... :D Mondjuk ahhoz képest, a szüzességem is ugyanebben az évben vesztettem el... De mind a mostani barátommal történt, aki a szüzességet leszámítva az egészből semmit sem vett észre.

A legfontosabb szerintem, hogy fejezd be a parázást!! Ha nagyon rástresszelsz, tuti hogy nem lesz kellemes élmény...

Aztán valóban szerencsésebb, ha hagyod a srácot kezdeményezni. Viszont azért abban segíthetsz neki, hogy megteremted a megfelelő helyzetet. Így téged sem fog felkészületlenül érni, ha megcsókol. Mondjuk beszélgetés közben esetleg közeledhetsz hozzá, aztán mikor csend van, mélyen a szemébe nézel. Aztán le a szájára, majd vissza a szemére. Tutira érteni fogja. :) De ha mást nem, az elköszönésnél a 3 puszi mindenképpen legyen meg!! :) Ha nem húzódsz el túl gyorsan, még akármi is lehet belőle :D

Nálunk is így volt amúgy... :D Nagyon jól elvoltunk, órákig dumálgattunk a kocsijában, és a 2. randi végén elköszönésnél ugye adni akartam a 3 puszit az arcára. De mielőtt a 2.at adhattam volna, megelőzött és megcsókolt. Még akkor szemüveges voltam, és olyan hirtelen csinálta, hogy elmozdult a szemüvegem... :D Hátrahúzódtam egy picit, mondtam neki h "várj, lecsókolod a szemüvegem" :D Levettem, aztán én csókoltam meg. :)

Ha akarod, privátban esetleg részletesebben is leírom h mit hogyan csináltunk, és szoktunk csinálni, meg hasonlók. De tényleg, a legfontosabb h ne izgulj! :)

Sok sikert! ;)

18/L

2013. jan. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mióta túlestem rajta sokkal jobban érzem magam, de eddig csak sz@r csókom volt :(

nem kell túlkombinálnod hogy rossz leszel, ebbe nem lehet rossznak lenni

2013. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!