Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy sokan szeretnek, miközben én gyűlölöm magam?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Sokan szeretnek, tetszem egy jó pár embernek, bizonyos értelemben még népszerű is vagyok. Sajnos idegenkedek mindenfajta párkapcsolattól. Szexben is le vagyok maradva, bár kívánom nem merek levetkőzni, mert nem vagyok olyan kiváló, olyan tökéletes.Sírógörcsöt tudok kapni, valahányszor körülzsonganak milyen szép/aranyos/ vagyok vagy ha megölelnek. Olyankor mikor ezeket hallom, mindig azt hiszem érdekből közelítenek vagy unalmukban vagy foggalmam sincs. Minél jobban szeretnének velem járni, annál rosszabbul érzem magam belül, annyira hamisnak érzem azt a sok hül ye regélést amit lenyomnak. Rettenetesen érzem magam minden ilyen helyzetben, ugyanakkor furamód vágynék is rá hogy még több embernek tetszedjek. Pl.sokszor van hogy gyönyörűnek mondanak és úgy megsért hogy elvonulok bőgni , mert azt hiszem gúnyolódnak rajtam, nem tudom miért hiszem, ez csak egy érzés ami mindig előjön.

Amúgy lány vagyok, vagyis már nő. Nem tudok hinni a külvilágnak...


2013. jan. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem mindenki téved,hanem csak te?
2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gazdag vagy?
2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bianka?
2013. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esküszöm, mintha az exem írta volna ezeket a sorokat. :) Ez a zsigerből jövő öngyűlölet tett tönkre mindent, társult hozzá egy kis tömegiszony, és depresszió is. Gondolom hasonló szitu nálad is. Kalapáló szív, sírógörcsök, talán még pánik roham is.


Azt tudom, mondani, ami egy nagyon alap közhely. Ha nem szereted magad, másokat sem fogsz tudni. De a te esetedben, ugye ez nem lehetséges, hiszen nem tudod kontrollálni. Ezért tényleg javaslom, h fordulj bizalommal pszichológushoz. Egy diagnózis után lehet némi antidepresszáns rendbe hoz majd, és elmúlik. De akárhogy is, muszáj megtanulj bízni azokban az emberekben akik önzetlenül segíteni próbálnak.

2013. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig nagyon jól titkolom, hogy így érzek. Mindenki csak egy vidám, kedves lányt lát, de belül folyamatos szenvedés minden nap. Folyamatos kételkedés őrlődés, lelkiismeretfurdalás hogy pazarlom az időmet, más emberek meg nem látnak, hallanak, nincs lábuk, úgy tudom szégyelleni emiatt magam. Hihetetlen hogy a környezetemből senki nem veszi észre ezt az önutálatot. Ez talán azért is lehet szerintem mert ha van valaki mellettem, akivel pl beszélgetek, akkor csak ráfigyelek és őszintén érdekel amit mond, meg a gesztusai. Olyankor ha társaságban vagyok, mindig azt gondolom, de jó legalább nem magammal foglalkozom. A bajok akkor kezdődnek el, ha egyedül maradok. Nagyon sért ha a külsőmet dicsérik, azt jobban viselem, ha kritizálják, mert az közelebb áll ahhoz amit magamról gondolok.
2013. jan. 10. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Biztosan van olyan, akinek te vagy a zsánere. Az ízlések különbözőek.
2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!