Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy gyerekes anyukával?

Figyelt kérdés
Fiatal lányról van szó, az anyjával lakik és otthon dolgozik. Van egy cimborám, aki járt már hasonló cipőben, neki ráment a kapcsolata, mert nagyon keveset tudtak találkozni, a lány csak az anyjának passzolhatta le a gyereket, de az meg elvált és irigy hárpia volt, aki az addigi kapcsolatait is tönkretette a lánynak, ráadásul a lánynak emiatt súlyos önbizalomhiánya volt, ami még tetőzte is a bajt, a bizalom nem volt meg köztük. Mi a véleményetek? belevágjak?
2013. jan. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én bele vágnék, ha a csaj belátja, hogy ez így nem mehet, és hozzám költözne... Persze mindent a maga idejében...
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon a végső megoldás lenne. Pláne ha fiatal, el tudom képzelni milyen felelősségteljesen vállalta azt a gyereket.
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
felelősségteljes, ezt állíthatom, ismerem... a legfontosabb lény a gyerek a számára a világon
2013. jan. 28. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Én belevágnék. Ne a negatív példa legyen előtted.
2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Válaszoló25 ***** válasza:
persze, egy nőt a gyerekével együtt nem csak elfogadni kell hanem mindkettőt szeretni is. meg a másik, így az ember kap egy komplett családot.
2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor azért apát is jobban választhatott volna, kivéve ha özvegy, de ezt kétlem.
2013. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,vágj bele,de előre beszéljetek le néhány dolgot. Mond el neki őszintén,ha zavar valami,pl. hogy gyereke van,vagy hogy nem tudod hogy állj ehhez a dologhoz. Az biztos,hogy az őszinteség a legfontosabb,és neked nem kell a gyerek apjának lenni,hiszen van annak apja.
2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
HET.
2013. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább öljenek meg, mint hogy gyerekes csajjal összejöjjek. Az engem nem fog szeretni és állandóan csak a gyerekével lesz elfoglalva azt állítva nincs rám ideje.
2013. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meggondolnám.

Nem igazán kellene mostohagyerek.

2013. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!