Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már valakivel elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már valakivel elő, hogy Valentin napon meg volt neki? :S

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pont Valentin nap-ra fog megjönni a mensim:S Nagyon el kedvteleníti a pasikat?
2013. jan. 28. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húha, bele ne halj... A valentin napot nem kéne ennyire felfújni...
2013. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Nekem meg volt, hogy Mikuláskor jött meg. Na az milyen szerinted? :D
2013. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Jaj ugyanmár... Valentin nap is ugyanolyan nap mint a többi, ráadásul, már túl van nyálazva!
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó katona vérben is harcol.
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nagyjából 1:27-hez az esélye, hogy pont azon a napon fog elkezdődni. Tehát a világon kb. minden 28-ik nőnek aznap jön meg.

Ha finomítjuk a dolgot, és nem csak egy napos rapid vérzéssel számolunk, akkor ennél nagyobb az esélye, hogy aznap még fog vérezni, de ezt már nem kívánom számolgatni neked, mert abszolút lényegtelen.

2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idézném a legnagyobb okosságot a Valentin nappal kapcsolatban magyar ember szájából: "Én majd akkor tartok Valentin napot, ha a Time Square-n is tartanak busójárást." Ne aggódj, a pasik 95%-át a Valentin nap maga keseríti el.
2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idén pont karácsonykor jött meg:)

Marhára nem érdekli a férfiakat. A valentin nap egyébként is egy baromság. Mi nem is tartjuk.

2013. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az amúgy mikor van? :D

Amúgy a pasik 99% szerintem alapból idegbajt kap a valentin-naptól :D

Akármit tervezel, romantikus vacsi, közös program, kis hancúr, biztos tök jó dolog, és BÁRMELYIK NAP jól fog neki esni :D bármikor lehet ám kedveskedni a másiknak :D

2013. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-ashoz kiegészítésül, BÁRMELYIK NAP, KIVÉVE A VALENTIN NAPOT.
2013. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!