Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza fog hozzám jönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fog hozzám jönni?

Figyelt kérdés

Egy lány szakított a barátjával, vagyis szünetet tartottak én meg randira hívtam.


Megcsókoltam, először nehezen engedte.

Utána átmentünk hozzá és nagyon vad csókolózásba kezdtünk.

Nagyon lassan lekerült a melltartó, majd a ruha is. kb 2 óra alatt majd lefeküdtünk. Nagyon élvezte. A farkam sem kicsi, és elég vad voltam, harapdáltam is, nyalogattam, a melleivel is sokat foglalkoztam. Teljesen oda volt.


Viszont utána kibékült a volt barátjával és sírva elmondta neki az egészet, nekem meg szinte könyörgött, hogy csak barátilag, de folytassuk.


Mire számíthatok? Én beleszerettem egy kicsit.


2013. jan. 28. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz barátság.
2013. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy ez egy kicsit több volt mint szex, amúgy sem erre készült, pl teljesen szőrös volt odalent pedig nem az igénytelen fajta. Én vagyok nagyon jó ebben.
2013. jan. 28. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratula az önbizalmadnak. Menj el Gigolo-nak.
2013. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Folytassátok, de mit? Barátilag - a szexet vagy a kapcsolatot?

Nézd, én nem ítélem el a lányt, mert nincs hozzá jogom, nem az én dolgom, és mindenki hibázhat, de az, hogy szünet alatt lefekszik valakivel... Sokan sajnos eleve ezért kérik a "szünetet": ha lefekszenek valakivel, a másik egy qrva szót nem szólhat (képletesen), mert hát nincsenek együtt, szünetelnek; de ha a másik fekszik le valakivel, azt meg mégis miért, hiszen nem szakítottak, együtt vannak, csak szünetelnek... Ezért fonák dolog ez a szünetesdi, és én ezért gondolkodnék el a helyedben. Nem lenne őszinte a barátságotok, mert Te többet akarsz; ha pedig megkapod (tehát a pasija mellett szexel Veled), akkor meg azon kellene elgondolkodnod, hogy ha Te lennél neki az egyetlen, akkor mi a garancia arra, hogy Veled ezt nem tenné meg... Summa summarum, ha akarsz, találkozz vele, de tartsd a három lépés távolságot, mert nem valószínű, hogy visszajön, és akkor csak magadat mérgezed.

27/F

2013. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!