Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az egyik legközelibb barátnőm állandóan leéget az előt a fiú elött, aki nekem tetszik. De miért? Annyira rossz. :(

2013. jan. 28. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert irigy rád, mert pontosan tudja, hogy a pasinak te kellesz (ezért rágalmaz és hazudozik) és a pasit magának akarja.Kukázd a barátnődet.
2013. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert ilyen "jófej" a barátnőd. talán kérdezd meg tőle. de első körben 2 válasz jutott eszembe.

1. nem akarja hogy pasid legyen véletlenül sem, mert fél hogy akkor keveset foglalkoznál vele.. egyszóval féltékeny a pasira.

2. neki is tetszik a pasi és nem szeretné azt végignézni hogy összejöttök. vagyis féltékeny rád.


mindkét esetben szerintem érdemes megbeszélni, ha értékes neked a barátság akkor főleg. ha a 2. eset áll fenn, és számít neked ez a barátnő akkor jobb ha más pasik után néztek. persze ha te leszállsz erről a pasiról és ő felnyalja magának, akkor elgondolkodnék hogy milyen barát az ilyen. én azt mondom ha mindkét barátnőnek ugyanaz a pasi kell, akkor inkább ne legyen egyiké sem. nem érdemes egy miatt sem eldobni egy jó barátságot, de ehhez az kell hogy mindketten ugyanígy gondoljátok.

ha az 1. eset van, akkor simán nyugtasd meg, hogy amiért barátod lesz attól még fogsz vele lógni pl. minden péntek este csajos este maradna vagy ilyesmi.

2013. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De barátnőmnek van pasija. Az van, hogy ők régebb óta ismerik egymást, én viszont fél éve ismertem meg a fiút, és most nemtudom miért minden adandó alkalommal lejárat, és igazábol nem az a baja, hogy nem törődnék vele... annyira égő. :(((
2013. jan. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!