Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a fiúk?

Figyelt kérdés
Van 4 fiú, akiket félig meddig ismerek csak, mert nálam eggyel magasabb évfolyamba járnak. Ők 8.-osok én 7.-es vagyok. Szóval, kaptam tőlük egy becenevet, amit inkább jófejnek tartok mint sértőnek. Persze ők piszkálni akarnak vele. Olyanokat mondanak a folyosón, hogy jó a seggem, és már nem egyszer meg is fogták (a fenekemet). Odaszólogatnak, ha a közelükben vagyok, persze csak annyit, hogy mi a helyzet, és persze az elmaradhatatlan név. Igazából engem nem zavar, mert az egyikük még tetszik is nekem. Ő mindig mosolyog is rám. De nem tudom mit is higgyek, mert lehet, hogy tényleg ilyen parasztok, de lehet, hogy a tipikus kisfiús udvarlást alkalmazzák és tetszem nekik. Szerintetek? Mi erről a véleményetek?

2013. jan. 28. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dugnának.

Vagyis mind a négyen partiba vágnának.

2013. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
az a véleményem, hogy az én időmben a tanulásról szólt az iskola.. ma meg ... csajozni meg pasizni járnak oda a gyerekek.
2013. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ebben semmi udvarlás. Ezeknek a kisfarkuk áll. Kamaszkorszak ez. Egyértelmű, hogy mit akarnak tőled, de biztos vagyok abban is hogy van amelyik befosna:D
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocicsoki2, ezt meg sem hallottam, mert 7 éve kitűnő vagyok, szóval nekem nem erről szól igazán. De had érezzem már jól magam. Remélem jó volt mindig a könyv fölött kockulni.
2013. jan. 28. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
én is kitűnő voltam, mégse nézegettem a fiúkat a te korodban :)
2013. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te túl hirtelen haragú vagy , és indulatos kérdező.


Figyelj oda mert elszalad veled a ló. Önkontrol! önkontroll! nyugi. Veled vagyok.

2013. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő, de tudtommal, a mai gyerekek korábban érnek, és ha nekem ez jó, akkor ezt fogom csinálni, természetesen ésszel.
2013. jan. 28. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem jönnék össze ilyen kölykökkel. Mi az már, hogy megfogták a feneked?? Ez a pofátlanság netovábbja! Ha te ezt meg hagyod..az elég gáz. Ez nem rendes udvarlás..
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem élnek korábban.

Régen is ilyenek voltak.

Csak most sok mindenhonnan szexuális ingereket kapnak.Net,tv divat...

Régen ilyen nem volt

2013. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kis ribanc vagy mar most, kozepsuli vegere ordas nagy k*rva leszel.
2013. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!