Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tolószékes nő fel tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy tolószékes nő fel tud izgatni egy férfit, illetve a férfiak tudnak rá nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

Vagy aki ilyen állapotban van, annak nincs esélye az egészséges férfiaknál?

Nem vagyok ebben a helyzetben, szóval nem bátorítást, hanem őszinte véleményt várok. :) 25-30 éves korosztály főleg.


2013. jan. 28. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnék képzelni egy, lelki alapokon nyugvó párkapcsolatot egy ilyen nővel.
2013. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tolószékes nő semmivel sem különb, mint egy egészséges, ugyanolyan nő ő is.
2013. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez egy átlagos 30 éves férfinak elég lehet?
2013. jan. 28. 22:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, köszi a választ!
2013. jan. 28. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 30-as vagyok és nekem lelki harmónia fontosabb a nemiségnél. Talán furcsán hangzik, de ez van.
2013. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy fel tudna izgatni, kb annyira mint egy darab fa.
2013. jan. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan lányt aki ilyen helyzetben van és noha kezdetben volt gondja (leginkább magával) de egy ideje már jól kezeli a helyzetét és azóta azt látom hogy a pasikkal sincs gondja. Én is mozgássérült vagyok amúgy, csak nem tolószékes. Hasonlóak a tapasztalataim.
2013. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sokszor egy ilyen helyzetben lévő hölgy izgatóbb az "átlagosnál"...
2013. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!