Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyenre emberre férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyenre emberre férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, nem rég elkezdtem egy kicsit többet érezni iránta, de furcsán viselkedik. Festeti és vasalja a haját, túl kedves, meséket néz, szereti a plüss állatokat, kisfiús arca van. 23 éves, de jóval érettebb a koránál és a kinézeténél. Az egyetlen férfias dolog benne, hogy ért a kocsikhoz és jól vezet. Nem találkoztam még ilyen emberrel. Tetszeni tetszik, de nem tartom férfiasnak a viselkedését. Ti összejönétek vele a helyemben?


21/L


2012. dec. 22. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy buzmó?
2012. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
milyen meséket? a plüss állat fura de mindenkinek van valami hóbortja pl én könyveket gyűjtök.
2012. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

de nem vagyunk a helyedben

mondjuk ha ennyire bizonytalan vagy, h meg kell kérdezd, akkor szerinted?

2012. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ehh.. nem
2012. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom, hogy nem meleg.
2012. dec. 22. 14:59
 6/19 anonim ***** válasza:
nem gáz.. ez van.. ha neked tetszik, akkor kit érdekel? :)
2012. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Simán. Nem csak egyféle férfi létezik, van aki pont az ilyesmi fiúkra és férfiakra bukik.
2012. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát nem férfi,de ha neked tetszik..
2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ha vékony hangon beszél és női ruhát hord, akkor gáz van...
2012. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy te magad mellé milyen fiút/férfit képzelsz el. Elviselnéd-e vagy tényleg egy igazi férfi kell neked? Neked kell eldönteni.
2012. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!