Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szoktatok csinálni akkor, ha buszon/vonaton/villamoson/metrón valaki letapizza a feneketeket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
termékenységi táncot járok
2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Arrébb állok. Általában veszik a lapot. De múltkor egy kis p*csnek nem esett le, és leüvöltöttem a fejét. Látni kellett volna az arcát. :D
2013. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Megfogtam a kezét (hogy ne tévedjek) és egy térdemelési gyakorlatot hajtottam végre ugy eröböl.
2013. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

Mit szoktunk? Úgy kérded, mintha törvényszerűen megtörténne mindegyikünkkel, méghozzá rendszeresen.

Mostanában mivel térdig érő pufi kabátot hordok, szerintem nem sok mindenkinek jutna eszébe, de ahogy magamat ismerem, szerintem "véletlenül" belekönyökölnék az illető gyomorszájába, mintha a jármű döcögése okozná a "balesetet", így vádolni sem lehetne a szándékossággal.

2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
A lányoknál ez attól függ, hogy néz ki az illető. Ha csúnya, akkor az, amit az előttem szólók írtak. Ha jól néz ki, akkor hagyják.
2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%
Tokon rugom.
2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Megmondom, hogy még egy ilyen húzása van és szólok a kalauznak.
2013. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%

6-os!


Látszik, hogy nem nőnemű vagy.


Aki hagyja, az legtöbbször nem azért hagyja, mert az illető tetszik neki, hanem azért, mert teljesen lemerevedik a sokktól és nem tud reagálni.


Akár helyes, akár nem az illető, rendkívül megalázó, ha valaki mindenféle kommunikáció nélkül, egyszerűen szexuális tárgynak néz minket és "kiszolgálja magát".


Egy jó nagy pofon, tökön rúgás és nyilvános megaláztatás járna az ilyeneknek!

2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Szeretem, hogy nem nézik ki a pasik belőlem, hogy milyen erő van bennem. Egy suttyó alak egyszer megmarkolta a fenekem, gondolom soha többet nem fog eszébe jutni megfogni egy lány fenekét. Olyat kapott a pofájába, hogy elindult a vér az orrából és a kezét, ujját is kicsavartam. Megérdemelte.
2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!