Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom elég hamar megy el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elég hamar megy el, nemrég vesztette el a szüzességét. Az (is) segít, ha az orált is mindig jól elhúzom, hogy sokáig tartson?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A leginkább az segít, ha végig csinálod. Aztán vártok egy keveset, amíg újra aktív.
2013. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem hogy van hogy csak orál van, és akkor. Mert szokták javasolni a srácoknak hogy mikor magának csinálja akkor is nyújtsa el.. Mikor szex is van, akkor így szoktuk, először orál utána maga a szex :D
2013. jan. 29. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, alakulni fog majd. Abban az esetben ugye te irányítod az eseményeket, de szerintem az fontosabb, hogy ő tudja magát kontrollálni. Szóval szerintem inkább magával az aktussal tud jobban fejlődni.

De egyébként minden ilyen mozzanat segít, szokja folyamatosan az ingereket.

2013. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy idővel tovább fog menni. Csak gondoltam "rásegítek".. meg nem hiszem hogy tiltakozni fog, hogy tovább akarom kényeztetni :D
2013. jan. 29. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tovább húzod akkor ellőXD Ki mondott neked ilyen hülyeséget? Hogy lehet meghosszabbítani szopással?XD Hát nem ezzel az biztos. Vagy elmegy és utána megint ami hosszabb. Vagy sokat gyakorol Marok Marcsával:D Szopással te nem fogo meghosszabbítani.
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
először orállal elégítsd ki, aztán várjatok 5-10 percet amíg visszatér újból a vágy és akkor megint feláll neki. másodjára már sokkal nehezebben megy el, lehet hogy nem is fog elmenni, de ne zavarjon, így is élvezzük.
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így szoktuk csinálni, legelső alkalommal 3-szor ment el (orál, utána két menet..) de akkor se bírta túl sokáig :D
2013. jan. 29. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Van aki nem bírja na. Te barátod. Én sokáig bírom:)
2013. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó neked :D majd idővel ő is fogja bírni :D
2013. jan. 29. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor az kell hogy gondoljon valami aszexuális dologra, ami nagyon távol áll a szextől pl kavics :D én például különböző gépekre, autóalkatrészekre gondolok ha vissza kell tartanom magam, mert azokat könnyen fel tudom idézni. vagy elég az egyik tanáromra gondolnom vagy egy kutyára :D
2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!