Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar felvállalni?

Figyelt kérdés

Szóval amikor az egyetemre kerültem összehaverkodtam az évfolyam legjobb csajával. Majdnem le is feküdtünk, smároltunk.


Utána.... egyszercsak letörölt a facebookjáról és azóta hozzám sem szól mintha nem is léteznék és azt mondja, hogy az egészet csak kitaláltam. Én barátkozni is akartam vele, érdekes ember, érdekes helyekre jár meg minden, de úgy néz ki nem enged be a világába, nekem viszont iszonyatosan hiányzik és megértem hogy van barátja nem fogok rá nyomulni, a barátsága, társasága hiányzik.


Élőben sem lehet vele beszélni.


Hogyan érjem el, hogy újra barátok legyünk?


2013. jan. 29. 18:45
 1/4 anonim válasza:
Ez egy egoista k*rva lehet aki azt hiszi körülötte forog a világ. Bármilyen szar érzés, nem hiszem, hogy többé a barátod akarna lenni, ha még is eljátszaná, kibeszélne téged és lenézne a hátad mögött. Találsz magadnak majd jobb barátnőt, ne alacsonyodj le hozzá és szégyenítsd meg magad, hogy még te futsz utána azok után, hogy azt állította te az egészet csak "kitaláltad" !
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél a nőnél szerintem ne akarj semmit elérni,ugyanis nem érdemli meg.Kár rá időt és energiát pazarolni,az ilyen emberek olyanok,mint egy jéghegy.
2013. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy iszonyatos aljas módon lejárattak a felsőévesek a lánynak meg gondolom kínos volt folytatni velem a kapcsolattartást.
2013. jan. 29. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem szívás...
2013. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!