Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól számít cikinek, ha valakinek még nem volt pasija?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok , és mindig kapom a beszólogatásokat barátnőimtől,hogy még sohasem volt pasim:S . Eléggé kimaradok abból,mikor a fiúkról beszélnek,néhány barátnőm már több fiúval is lefeküdt. Cikinek számít szerintük , amiért én nem jövök össze csak úgy "poénból" egy fiúval.

Szerintetek is ciki?


2013. jan. 29. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, én 11. évvel több vagyok és ugyan itt tartok.
2013. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól!Ők a ribancok.őket csak kihasználják és lenézik a pasik.Te ha valakinek évek múlva odaadod a szüzességedet akkor Az a fiú megfog téged becsülni!Egyáltalán nem mindegy,hogy veszìted el.Egész életedben emlékezni fogsz Az elsőre!
2013. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem ciki. 13 vagyok nem volt fiúm és nem is szeretném elsietni
2013. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen több pasival? Kamuznak vagy tényleg r.bancok. A szerelmet nem lehet erőltetni, ha nem tetszik senki, átverés lenne járni csak azért, hogy elmondhasd, barátod van.
2013. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hahahaha:D

17 vagyok,dettó nem volt pasim.

Mit vesztettem? Szerintem,semmit:D

2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet életkorhoz kötni, még ha a társadalmi elvárások miatt "illik" is bizonyos kor után valamiféle kapcsolatot felmutatni. Nem maradtál még le semmiről, és ne érezd magad kellemetlenül magad, nem kell szégyenkezned, mert nem érsz kevesebbet másoknál. Sőt: többet érsz azoknál, akik váltogatják az ágyukban a srácokat, ráadásul ilyen fiatalon. Előbb-utóbb biztosan te is találsz valakit, nem kell elkapkodnod. Ismerkedj, beszélgess fiúkkal, ne zárd ki őket az életedből, aztán majd meglátod, hogy hogyan alakulnak a dolgaid.
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam 13-16 éves koromig. A barátnőimnek, osztálytársaimnak már mind volt pasija Én meg mindig mondhattam, hogy -Nem, még nincs és nem is volt.

Emlékszem, tök cikinek éreztem, sokszor sírtam is és azt hittem nekem sosem lesz senkim. Aztán most itt vagyok lassan 18 évesen és most lett barátom.

Boldog vagyok, hogy Ő az első, mert csodás dolgokat élhettek át vele főleg úgy, hogy érzem fontos vagyok számára és valóban szeret engem, nem csak megakar d*gni vagy csak ahogy te is fogalmaztad "poénból" járni velem.

Szerintem mindenképpen megéri várni egy igazi szerelemre :).

2013. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj cicus! Ha a barátnőid ezért beszólnak, meg sem érdemlik a barátságodat! Lehet, hogy ők elmondhatják már magukról, hogy mekkora ribancok, de örülj neki, hogy neked több eszed van! :)

Ne siesd el, mert nagyon rossz emlék marad majd benned ha felnősz. Érdemes várni, ha majd idősebb leszel, és annak adod a szüzességedet, akivel igazán szeretitek egymást, az életre szóló szép emlék lesz.

2013. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

soha nem ciki, sokkal idősebb korban sem.

F

2013. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!