Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van, óvszer nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van, óvszer nélküli szeretkezés?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy bajban van, most volt először fiúval, és hát óvszer nélkül volt sokszor bele is ment, de másnap menstruált, és hát a biztonságért vettek 72órás tablettát, aztán rá 2napra, a menstruáció annyira nem jött, és megint lefeküdtek óvszer nélkül.. és bele is ment persze, ő azt állitotta,hogy menszesz közbe nem lehet terhes, megijedtem mikor láttam neten, hogy van esely rá, erre ők is rájöttek majd és vettek be tablettát épp, hogy belefértek a 72 órába.. na de mit szoltok?


Én reménykedem nem lehet gond.. mondtam vegyen tesztet csak nemtudod hány napra rá ajánlott venni, egyépként meg.. ugy-e nem lehet terhes??


Én még régen olvastam, hogy a 72 órás csk 1 spermiumot véd ki, nem többet. Kicsit féltem őt.


Előre is köszönöm a válaszotokat, sokat segitetek majd vele !!!



2013. jan. 30. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

így jártatok.

Előbb kellett volna gondolkozni.Vállaljátok a következményeket

2013. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz magadról 1/3. személybe?

Igen lehetsz terhes, 2 hét után mutatja ki a teszt..

2013. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szövegben nem egy tárgyi tévedés van! Először elmélet, utána gyakorlat! Azt hiszitek , hogy ez játék, pedig nem az!


A tabletta meg nem a spermiumszámra utazik. De felesleges lenne most belemerülnöm itt a magyarázatba, nem lehet 5 mondatból megtanulni egy szervezet működését! IDőt kell szánni a saját testetek megismerésére, mert ezzel a hozzáállással nagyon rövid időn belül terhes lesz a barátnőd! Az interneten nem csak utólag lehet kérdések feltenni, de előre rá is lehet keresni kulcsszavakra, mint: fogamzásgátlás!

2013. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, baj van! Nagyobb, mint gondolnád!
2013. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem rolam van szo:) Es felvalnam ha rolam lenne, de most tenyleg 1/3sz. mert a baratnommel tortent, es mivela legjobb baratnom aggodom erte ! Akar milyen hihetetlen.
2013. jan. 30. 15:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha védekezés nélkül szexel az ember, akkor terhes lehet. Nagy valószínűséggel, ha jókor vannak együtt.

A 72 órás tabiról pedig tudni kell, hogy az órák múlásával egyre kevésbé lesz hatásos.

Amúgy pedig az egész ciklus alatt teherbe lehet esni, mert vannak kivételes esetek.

Szóval ha nem jön meg a következő vérzés, akkor nem kell meglepődni. Tesztet kell venni és akkor minden kiderül.

És legközelebb úgy kell a szexnek nekiindulni, hogy az nem csak egy élvezetes valami, hanem következményei is lehetnek!

2013. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van esély rá!

Így járt, ha ilyen tudatlan, tökkelütött.

Igazán megérdemelné, hogy terhes legyen, mert akkor 20x meggondolná, hogy legközelebb hogy fog összefeküdni bárkivel is. Az a baj, hogy csak azt a szerencsétlen kisbabát sajnálnám, a hülye anyja és apja felelőtlenségéből.

2013. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Terhes nem lesz a lány.

Viszont örüljön, ha nem borul fel úgy a hormonrendszere, hogy kezelgetik hónapokig.

Ez nem játék!!

2013. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Am. a terhességi teszt 2 hétre rá mutat eredményt!


/Előző voltam/

2013. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd mi a helyzet a sok rosszindulatú megjegyzés mellett:


- A peteéréskori teherbeesés esélye, ha beléd élvezett a srác kb. 3%

- A peteérés utáni teherbe esés esélye (itt ugye erről volt szó) ha beléd élvezett a srác kb 0,02%.


- A 72 órás tabletta a megfogant terhességek esetén 95%-ban megszakítja a terhességet.


Ebből láthatod, hogy kb. 1 a 475,000-hez az esélye annak, hogy terhes lett (a barátnőd).


Elárulom, hogy ez az esély jóval alacsonyabb, mint annak az esélye, hogy elüssön egy autó az utcán a járdán vagy, hogy reggel mikor lecsapod a vekkert megrázzon az áram.

2013. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!