Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek? Nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés

sziasztok. Szóval az a helyzet hogy egy 16 éves lány vagyok, és már szeretnék barátot, de nem divatból.. Általában neten ismerkedek mert élőben hát volt 1-2 alkalom hogy vki leszólított, vagy hívott vagy elkérte a nevem és leveleztünk, de am semmi extra.. hiába nézek ki bárhogy akármennyire csinosan úgy érzem hogy senki sem vesz észre..:( próbáltam kezdeményezni főleg neten, de ebből csak rossz dolog sült ki és megalázónak éreztem hogy én vegyem át mégis egy fiú szerepét. A bnőim is így vannak sőt ők még nem is randiztak én párszor igen, de még szájrapuszit se adtam fiúnak még oviba se soha és úgy érzem hogy hiába vagyok esetleg 'szép', a tapasztalatlanságom miatt nem kellek majd senkinek. Átlagosan nézek ki, ápolt vagyok, adok magamra. Viszonylag jól tanulok, és nincs hobbim ahova eljárjak, persze néha pesten 'csavargunk' a bnőimmel, de nem járok el bulizni, és nemis egy piás palit akarok felszedni.

Most is volt randim, de a fiú lepattintott engem és ezért is szarul érzem magam..

pesttől busszal kb fél órára lakom, ezért is megyek fel ritkán oda ahol meg én lakok nem vmi jó környék, alig mászkálnak emberek..

suli meg felejtős...

szerintetek mit változtassak magamon? én szeretnék ismerkedni de soha nem jön össze semmi..:/ félek hogy velem van a baj..


2013. jan. 30. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képet fognak kérni tőled, de ne hagyd magad.
2013. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ó áldott gyermekem, nem kell aggódnod, ezen meglásd a mi urunk megsegít majd téged. Lehet csak 30 év mulva de megsegít.
2013. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ja látom, 16. :DDD Lehet kevés helyre jársz el, próbálj nyitottabb lenni, szemezgess akkor a neked tetsző emberekkel.


Nem hiszem, hogy baj lenne veled.

2013. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még ne legyél elkeseredve am ha nagyon akarsz valakit akkor keress itt gyakorikérdéseken. sokan sírnak hogy nem kellenek a lányoknak lehet találsz egy rendes srácot az biztos hogy értékelni fog. sok szerencsét
2013. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pont gykról randiztam vkivel és az koptatott le..:"D de azért köszi
2013. jan. 30. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok. valszeg kifogtad pont a férgesét :D hidd el találni fogsz :D sőt lehet hogy ide fog írni O_O *sejtelmes háttérzene és angyali hárfa efektek*
2013. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

neem normális volt meg tök rendes, csak megmondta hogy nem érzi úgy hogy több lehetne

milyen háttérzene? xd

2013. jan. 30. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
huh ezzel megfogtál >.> valami sejtelmes naaa XD nem jut eszembe semmi olyan használd a fantáziád hátha neked eszedbe jut valami :D
2013. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
van még elég időd, ne parázz
2013. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!